Pradžia Biuro prekių katalogas 2015/2016

Jus dominančios prekės:


Eksploatacinės medžiagos

Gaukite naujienas pirmi!

whitenergy batery finder

 

  

 NAUJAS OFFICEDAY BIURO PREKIŲ KATALOGAS 2015/2016!

Dienos šviesą išvydo naujasis Officeday katalogas! Officeday biroja preču katalogs

Tikime, kad verslo sėkmė slypi komandiniame darbe bei aktyviame ir sveikame gyvenimo būde. Būtent todėl šių metų Officeday“ katalogo pagrindinė mintis  sportas. 

Sveikame kūne – sveika siela. Ir tai nėra tik skambus posakis. Norėdama tai įrodyti įmonė „Officeday“ kartu su maratono „Nike Riga Run“ atstovais sukūrė specialius funkcinius pratimus žmonėms, dirbantiems biure. Tad kviečiame jus sudalyvauti įdomiame ir fizinį pasirengimą didinančiame eksperimente. Užuot laisvą minutę skaitę naujienas interneto platybėse – išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų pratimų ir pajudėkite. Taip, taip, sportuoti gali kiekvienas!

Siekdami įrodyti, kad sportuoti galima ne tik sporto klube, ir pasitarę su fizinio parengimo specialistais – sukūrėme jums visą sporto pratimų programą, kurią galėsite atlikti biure pertraukėlių metu. Jums tereikia apsišarvuoti gera nuotaika, noru ir išsirinkti patinkančius pratimus. Ar kada pagalvojote, jog sportuoti jums gali padėti ir daiktai, supantys jus biure? Peržvelkite mūsų siūlomus pratimus ir tuo įsitikinsite. Atlikdami pratimus, būtinai vadovaukitės trenerio pastabomis ir svarbiausia – pajuskite judėjimo malonumą!

Naujame kataloge siūlome didžiausią asortimentą Baltijos šalyse – net 5300 biuro prekių pavadinimų, daugiau nei 380 eko prekių ir daugiau nei 1250 naujienų.

ELEKTRONINĖ KATALOGO VERSIJA 

 

Katalogą galite užsisakyti telefonu 8 800 700 88, el. paštu info@officeday.lt, pasiimti artimiausioje Officeday“ parduotuvėje, arba užsisakyti www.officeday.lt kartu su biuro prekėmis.