8 darbo valandas patogiai!


Didžiąją laiko dalį praleidžiame sedėdami prie savo darbo stalo, todėl svarbu užtikrinti pilną komfortą su ergonominėmis priemonėmis, skirtingoms kūno zonoms, kurios padeda išvengti nereikalingų skausmų ar nuovargio.

Kad įsitikintumėte ergonominių priemonių svarba gamintojas FELLOWES kviečia susipažinti su Emma – gyvenimo, po 20 metų darbo be tinkamų ergonominių priemonių, rezultatu. Video įraše pamatysite, jog taip fiziškai ir vizualiai gali pakisti darbuotojas dėl netinkamai įrengtos darbo vietos biure ir namuose. Emma iliustruoja pačias pastebimiausias pasėkmes, tokias kaip: sulenkta nugara bei venų išsiplėtimas nuo sedėjimo blogoje padėtyje ilgas valandas; išsausėjusios ir raudonos akys; patinę riešai ir kulkšnys nuo pasikartojančių judesių; pageltusi oda nuo per didelio dirbtinės šviesos poveikio bei egzema, kurią sukelia stresas.

Nors Emmai jau per vėlu, tačiau mes dar galime tinkamai pasirūpinti savo sveikata, jei mūsų darbo vietos bus įrengtos naudojant ergonominius priedus.

KAKLO ZONA
Kaklo ir nugaros skausmų išvengsite pasirinkę nešiojamo kompiuterio ar monitoriaus stovą, kuris pakelia ekraną į akių lygį. Nešiojamo kompiuterio stovas taip pat turi integruotą kreivių dizainą, tad papildomai apsaugos jūsų kompiuterį nuo perkaitimo, o šiuolaikiški ir modernūs dizainai tiks prie bet kurio biuro dekoro.


NUGAROS ZONA
Suteikite savo biuro kėdei maksimalaus patogumo su nugaros atrama. Ši padės jums palaikyti taisyklingą laikyseną, pagerinti kraujotaką ir padidins produktyvumą.


RIEŠO ZONA
Riešą tiek dirbant, tiek ilsinant svarbu laikyti neutralioje padėtyje. Būtent tam naudojama ergonominė riešo atrama, kuri: palaiko riešą tiesiai, užtikrindama geriausią ergonomišką kampą darbui prie klaviatūros; atlaisvina pečius, pašalindama rankos svorį nuo pečių ir kaklo; užtikrina individualų komfortą ir mažina nuovargį.


KOJŲ ZONA
Kol dirbate prie stalo pamirškite apatinės nugaros dalies įtampą ir pavargusias kojas išbandę ergonominę pėdų atramą. Lengvai reguliuojama atrama pakelia pėdas ir kojas sumažinant apatinės nugaros dalies įtampą ir taip užtikrina gerą savijautą bei maksimalų komfortą!


REGULIUOJAMO AUKŠČIO STALAS
Reguliuojamo aukščio stalas ne tik padeda daugiau judėti biure bet ir geriau jaustis darbo dienos metu. Stovimas darbo stalas padidina jūsų raumenų aktyvumą, padeda deginti kalorijas ir pagerina nuotaiką. Kiekvienas elektra reguliuojamo aukščio stalas turi valdymo įrenginį. Kelių mygtukų pagalba galima labai paprastai ir greitai keisti stalo kojų aukštį. Taip pat yra galimybė programuoti 3 aukščio pozicijas į atmintį ir nustatyti laiką, kad primintų apie sėdėjimo ar stovėjimo poziciją.


Sėkmės formulė - tai puiki sveikata! Tad nepamirškime tinkamai rūpintis savimi.

Visus šiuos ergonominius FELLOWES sprendimus rasite „Officeday“ asortimente.