Mokyklai prekės pagal amžių

Rugsėjo 1-oji jau čia pat, todėl kviečiame Jus ruoštis mokyklai kartu su „Officeday“! Mūsų asortimente rasite visas reikalingas kanceliarines, kūrybines ir inovatyvias priemones mokyklai, kurios padės talentams ir jų rezultatams augti geriausiai, kad ir kur persikeltų šie mokslo metai.

Norėdami palengvinti ir pagreitinti apispirkimo procesą - visą mokyklinių prekių asortimentą suskirstėme kategorijomis: ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio amžiaus moksleiviams ir moksleiviams, kurie ruošiasi egzaminams.

Apsiperkant el. parduotuvėje nemokamas pristatymas nuo 54,45 EUR su PVM. Taip pat kviečiame apsilankyti ir fizinėse parduotuvėse, kurių adresus rasite čia.

 • IKIMOKYKLINUKAMS

  Priemonės skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie netrukus žengs į pirmąją klasę. Atrinktas asortimentas yra pritaikytas tinkamai ugdyti gabumus ir pasitikėjimą savimi.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PRADINUKAMS

  Šios mokyklinės priemonės puikiai tiks 1-4 klasių moksleiviams ir padės vaikams lengviau žengti pirmuosius žingsnius mokslo pasaulyje. Atrinktos prekės yra patvarios, saugios bei lengvai naudojamos.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PAGRINDINIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

  Smagūs bei spalvoti penalai, patogios kuprinės, rašikliai ir daugybė kitų prekių taps geriausiais draugais mokslo pasaulyje 5-8 klasių moksleiviams.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • GIMNAZISTAMS

  Nuo išmanaus skaičiuotuvo iki stilingo kompiuterinio krepšio – vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie ruošiasi artėjantiems egzaminams.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Laisvalaikio ir mokyklinių prekių išpardavimas!

  Būkite pasiruošę vasaros atostogoms ir naujiems atradimams kartu su „Officeday“, nes mūsų asortimente rasite laisvalaikio kuprines bei priemones, kurios padės išlaisvinti Jūsų vaikų kūrybiškumą!

  Gausiame IŠPARDAVIMO asortimente rasite ne tik priemonių laisvalaikiui, bet ir mokyklai pigiau.

  Žiūrėti pasiūlymą