„Bi-Office“ - antimikrobinė įranga įstaigoms

Jau visus metus mes linkime vieni kitiems svarbiausio – sveikatos! Besikeičiant vertybėms, kinta ir mūsų požiūris į aplinką darbe. Vis aukštesni standartai taikomi asmens darbo vietai ir bendrajai erdvei. Norime ir toliau bendrauti su kolegomis ir verslo partneriais bei užtikrinti savo ir jų sveikatos saugumą. Dėl to „Officeday“ pristato rinkos naujieną – antimikrobinę prezentacijų ir konferencijų įrangą jūsų darbuotojų ir partnerių saugiam informacijos dalinimuisi.


Viena didžiausių pasaulyje konferencinės įrangos gamintojų iš Portugalijos „Bi-Silque“ įtraukė į savo populiariausius „Bi-Office“ prekių ženklo produktus pažangiausią britų sukurtą „BioCote®“ technologiją. Turimas rezultatas – tai pristatymų ir konferencijų produktai (baltosios magnetinės ir skelbimų lentos bei priedai), kurių apsauginis paviršius vos per 2 valandas sunaikina 99,99 procentus ne tik bakterijų, bet ir kitų mikroorganizmų, tokių kaip pelėsiai, grybeliai ir net virusai.


Šis papildomas gynybos sluoksnis leidžia „Bi-Office“ produktų vartotojams jaustis užtikrintiems, kad jų darbo įrankis yra higieniškas. Industriniai segmentai, tokie kaip: odontologijos klinikos, ligoninės, mokyklos, darželiai ir restoranai, gali atitikti visus higienos reikalavimus sumažindami kryžminio užteršimo riziką ir pasirinkdami šį naujovišką ir drąsų variantą.„Bi-Office“ – šiuolaikiški sprendimai įvairiems poreikiams

„Bi-Office“ prekės ženklas įkurtas 1998 m., kaip „Bi-Silque“ grupės dalis ir yra susijęs su kokybe, universalumu ir funkcionalumu.


„Bi-Office“ siūlo įvairių produktų pasirinkimą tiek įmonėms, tiek namų biurams. Kasmet yra kuriami naujoviški komunikacijos strategijų sprendimai ir teikiama vizualinė komunikacijos aparatinė įranga.


Įtraukus „BioCote®“ antimikrobines technologijas į „Bi-Office“ komunikacijos sprendimų asortimentą, gavosi puikus rezultatas skirtingoms industrijoms, kuriose privalomas numatytas higienos reikalavimų atitikimas.„Bi-Silque“ – nuo šeimos verslo iki pasaulinio lyderio

„Bi-silque“ įmonė įkurta 1979 m. dėl vienos šeimos aistros ieškoti naujų ir novatoriškų natūralaus kamštienos pritaikymo sprendimų namuose ir biure. Kūrybiškas kūrėjų požiūris kartu su filosofija, suteikiančia tikrą vertę, suteikė unikalų dizaino ir funkcionalumo derinį, kuris akivaizdus kiekviename šiandien gaminamame „Bi-silque“ gaminyje.


„Bi-silque“ garsėja, kaip pasaulinė vizualinės komunikacijos produktų gamybos ir platinimo lyderė, turinti gamybos būstinę Portugalijoje. Iš čia eksportuoja platų „Bi-Office“, „Bi-Bright“ ir „MasterVision“ prekinių ženklų asortimentą į daugiau nei 80 šalių, 5 žemynuose.

Didžiausią dėmesį „Bi-silque“ gamintojas skiria:

  • naujovėms;
  • investicijoms į automatiką ir vertikalią integraciją;
  • geriausios klasės prekių asortimentui ir profesionaliam kūriamų kategorijų valdymui;
  • vadovavimui, kuris apima tvarius procesus ir produktus;
  • tiekimo grandinės lankstumui.


Atimikrobinį „Bi-Office“ įrangos asortimentą rasite čia.