BŪTINIAUSIOS BIURO PRIEMONĖS IR LIEPOJOJE

 

Birželio 15 d. atidaroma nauja PROMO Cash&Carry parduotuvė Latvijoje, Liepojos regione. Šioje parduotuvėje klientų lauks per 13 000 produktų, tarp kurių bus galimybė įsigyti ir būtiniausių biuro priemonių.

Ši parduotuvė yra jau 5-oji PROMO Cash&Carry tinklo parduotuvė Latvijoje. Kitas parduotuves Latvijoje galima rasti Rygoje (2), Valmieroje (1), Daugpilyje (1), o nuo birželio 15 d. ir Liepojoje (1).

Sprendimas atidaryti parduotuvę būtent Liepojos regione buvo priimtas dėl sėkmingo šio regiono ekonomikos, verslo bei turizmo vystymosi. Liepojoje pirkėjams bus siūlomas daugiau nei 13 000 produktų asortimentas, kuris tikrai patenkins kasdienius klientų poreikius, o reiklesnis pirkėjas galės rasti ir išskirtinių, aukščiausios kokybės produktų.

PROMO Cash&Carry savo klientams pristato pasaulines tendencijas atspindintį, nuolat atnaujinamą asortimentą, tad viešbučių, biurų, parduotuvių ar restoranų atstovai gali rinktis iš daugybės profesionalams skirtų produktų tiek maisto, tiek ir ne maisto produktų kategorijose.

PROMO Cash&Carry – tai prekybos tinklas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir valdantis iš viso 16 parduotuvių Baltijos šalyse. PROMO Cash&Carry parduotuvėse pateikiamas ypač platus, aukščiausios kokybės produktų asortimentas kavinių, restoranų, viešbučių atstovams, biurams, prekybininkams ar įmonių savininkams, kuriantiems ir valdantiems savo verslą, taip pat visiems mylintiems maistą ir vertinantiems jo kokybę.