DRAUGIŠKAS APLINKAI BIURAS

Aplinka, kurioje gyvename šiandien ir kokia ji bus rytoj, priklauso tik nuo mūsų pačių gyvenimo būdo. Pastebime, jog įmonės ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje vis dažniau renkasi naudoti gaminius iš perdirbtų medžiagų ir taip prisideda prie gamtos išteklių saugojimo. Kviečiame ir jus savo biurą paversti aplinkai draugišku ir rinktis tvarius sprendimus. Pasiūlysime jums ne tik daugeliui įprastų popieriaus gaminių asortimentą, bet ir archyvavimo prekių, darbo stalo reikmenų, biuro ir konferencijų įrangą, švaros prekių bei maisto. Jūsų patogumui viską rasite vienoje vietoje, tad kviečiame pasidairyti čia: www.officeday.lt/aplinkai-draugiskas-biuras.html

Na, ir dar pasidalinsime keliais patarimais, kaip paversti biurą tvaresne aplinka, kuri naudinga ne tik planetai, bet ir darbuotojų sveikatai.

AUGALAI
Augalai ne tik sukuria malonią darbo aplinką, bet ir gerina oro kokybę bei gerovę biure.


POILSIO KAMBARYS
Indaplovės naudojimas sutaupo vandens sunaudojimą per ilgą laiką ir skatina naudoti stiklines, lėkštes, stalo įrankius ir kt. be plastiko. Jei tokios galimybės nėra, naudokite indus ir kavai skirtus puodelius, kurie yra biologiškai skaidomi ar perdirbami.


RŪŠIAVIMAS
Palengvinkite kartono, stiklo, baterijų, popieriaus, plastiko, pakuočių, žurnalų ir kt. rūšiavimą, pastatydami tam skirtas šiukšliadėžes tinkamiausiose biuro vietose.


BIURO PRIEMONĖS
Rinkitės popierių, rašiklius, užrašų knygas bei kitas biuro priemones, kurių turinys yra perdirbtas bei kurias galima lengvai perrinkti / naudoti pakartotinai.


VANDENS GERTUVĖS
Naudodami metalines gertuves sumažinsite plastikinių vandens buteliukų ar plastiko puodelių sunaudojimą.


SVEIKA MITYBA
Remkite sveikesnį darbuotojų gyvenimo būdą, užsakydami šviežius vaisius ir užkandžius į biurą.