GALVOKITE GARSIAI SU „POST-IT®“ LIPNIAIS LAPELIAIS

Šiuo metu „Post-It®“ yra puikiai žinomas prekės ženklas, priklausantis tarptautinei įmonei „3M“. Šia produkcija prekiaujama daugiau nei 100-tame šalių ir siūloma virš 1000 „Post-It®“ produktų. „Post-It®“ lipnūs lapeliai yra pamėgti ne tik biure, bet ir kasdieniame gyvenime užsirašant svarbius darbus, pirkinius ar mintis.

AR ŽINOJOTE KOKIA YRA „POST-IT®“ LAPELIŲ ATSIRADIMO ISTORIJA?
Pasaulyje dabar jau gerai žinomi „Post-It®“ lipnūs lapeliai buvo sukurti daugiau nei prieš 40 metų. Anuomet, vienas iš 3M įmonės darbuotojų – Spencer Silver - norėjo sukurti labai stiprius klijus, tačiau vietoj jų atrado mažai lipnius, pakartotinai naudojamus ir slėgiui jautrius klijus. Savo išradimą S. Spencer pristatė kolegoms, kad sugalvotų, kur klijus būtų galima pritaikyti. Apie atradimą išgirdusiam Art Fry gimė lipnių lapelių idėja, nes juos norėjo panaudoti, kaip skirtukus giesmių knygoje, kurie priliptų prie popieriaus ir jo nesugandintų.

Pirmoji sukurtų lapelių spalva – blyški geltona, buvo pasirinkta visiškai atsitiktinai. S. Silver ir A. Fry panaudojo šalia esančioje laboratorijoje rastus geltonos spalvos popieriaus likučius. Pradėję rašyti ant lapukų ir dalintis jais biure, suprato, kad jų panaudojimo galimybių yra dar daugiau. Pirmiausia lipnūs lapeliai buvo pristatyti pavadinimu „Press‘n Peel“ (liet. paspausti ir nulupti), kurie nesulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Tačiau po poros metų, sėkmingai pristatę ir išbandę lapukus Boiso mieste, pervadino į mums jau dabar gerai žinomą pavadinimą - „Post-It®“.

SKIRTINGOS SPALVOS – SKIRTINGIEMS POREIKIAMS 
2003 metais įmonė pristatė dabar jau labai gerai žinomus - „Post-It® Super Sticky Notes“. Šie lipnūs lapeliai turi dvigubai stipresnius klijus, kurie geriau sukimba su vertikaliais ir nelygiais paviršiais. „Post-It®“ lapeliai geriau prilimpa nei dauguma kitų lipnių lapelių ir nepažeidžia paviršiaus prie kurio prilimpa. Plačiame asortimente galėsite rasti sau tinkamiausią dydį ir patraukliausią spalvą.

POPULIARIAUSI IR PATIKIMIAUSI „POST-IT® SUPER STICKY NOTES“ 
Spalvingųjų „Post-It®“ lapelių spalvos yra įkvėptos pasaulio miestų, todėl palengvinkite sau darbą ir rūšiuokite projektus ar dokumentus pagal spalvas ir temas. Šie lapukai yra ypač tvirti, todėl nebijokite jų perklijuoti kelis kartus: klijuokite ant sienų, durų ar stiklo. Išnaudokite „Post-It®“ spalvas ir suteikite savo darbo vietai gyvumo.


 ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į GAMTĄ 
Įmonė 3M rūpinasi gamta, naudoja medžiagas tik iš sertifikuotų, tvarių ir atsakingai tvarkomų miškų, todėl visus „Post-It®“ lapelius galima perdirbti. Įmonė priklauso miškų sertifikavimo patvirtinimo programai (PEFC), kuri yra pasaulinė tvaraus miškų tvarkymo sertifikavimo sistema. Tai reiškia, kad produktas pažymėtas PEFC sertifikuota etikete yra pagamintas bent iš 70 % sertifikuotos medžiagos.

KIEKVIENAS ŽMOGAUS PASIEKIMAS PRASIDEDA NUO IDĖJOS, O KIEKVIENA IDĖJA NUO „POST-IT®“
Pažvelkite į lipnius lapelius kūrybiškai ir nebijokite eksperimentuoti. Juk jų panaudojimo galimybės yra beribės: nuo idėjų užsirašymo iki kolegos darbo stalo išklojimo lapeliais.

„Post-It®“ padės jūsų idėjai prilipti, tad organizuokite, planuokite ir bendraukite su spalvotais lapeliais! 


Rinkitės iš plataus ir spalvingo „Post-It®“ asortimento!