Kaip Kalėdoms papuošti biurą ir sutaupyti?


Kalėdų laukimo metu dauguma esame įsukti į darbų sūkurį: dovanų paieškos ir pakavimai, švenčių stalo patiekalai ir dekoracijos, paskutiniai projektų štrichai darbe... Ir tuomet staiga prisimeni, kad dar neturi nei kalėdinės eglutės, nei kitų dekoracijų biure.

Jeigu jus šiemet ištiko būtent toks šokas, kai staiga apsisukę pamatėte, kad tiek darbo, tiek namų aplinkoje švenčių nuojautą labiau primena skubėjimas ir pabirę lapai nei šviečiančios girliandos – mes turime jums keletą idėjų. Pagaminkite šventinių dekoracijų iš priemonių, kurios visada po ranka. Sutaupysite laiko, nes nereikės lėkti į parduotuvę, kur vien tik automobilio parkavimas tampa iššūkiu. Taip pat sutaupysite pinigų, medžių, o rezultatas bus originalus ir išskirtinis.

1. Sniego senis iš panaudotų popieriaus lapų.

Jums tereikės susmulkintų popieriaus lapų (puikiai tiks lapai iš dokumentų naikiklio), juos reikės sudėti į baltus šiukšlių maišus. O rankos, kojos, sagos – jau jūsų fantazija, tiks viskas: drožtukai, trintukai, lipnūs lapeliai, žirklės ir t. t.

1.

2.

3.

4.

2. Sniego senis iš vienkartinių puodelių.

Jeigu dar turite virtuvėlėje vienkartinių puodelių, panaudokite juos šiam besmegeniui. Puodelius tereikia susegti naudojant segiklį, o toliau puošti vėlgi galite įvairiomis turimomis priemonėmis.

1.

2.

3.

4.

3. Eglutė iš sąvaržėlių.

Pastarųjų juk yra kiekviename biure, jums tereikia iš jų padaryti vieną grandinę ir su smeigtukais ją pritvirtinti prie kamštinės lentos.

1.

2.

3.

4. Eglutė iš arbatos pakelių.

Iš kartono pagaminkite eglutės pagrindą, o viršų puoškite arbatos pakeliais – puiki dekoracija virtuvėje.

1.

2.

3.

5. Eglutė iš biuro popieriaus.

Net jei neturite spalvoto popieriaus biure, galite paimti baltą ir jį visą nuspalvinti. Tuomet jau tik beliks iškirpti ir suklijuoti, kaip pavaizduota nuotraukose.

1.

2.

3.

4.