KAIP PADIDINTI SAVO PRODUKTYVUMĄ?

SUSITVARKYKITE SAVO DARBO ERDVĘ
Šusnys popierių, lapelių su priminimais ir aplankai susikaupę ant mūsų darbo stalo sukelia trikdžius ir trukdo, net jei jų nepastebime. Fizinės darbo erdvės sutvarkymas taip pat padeda sutvarkyti ir vidinę-dvasinę būklę. Todėl, svarbu skirti laiko tvarkymuisi, aplankų ir dokumentų rūšiavimui.


SUVALDYKITE INFORMACINĮ SRAUTĄ
Elektroniniai laiškai, pranešimai, skambučiai, klausimai ir informacija plūsta vis didesniu srautu, tačiau laikas dirbti ir ištekliai išlieka tie patys. Žmogaus smegenys yra kupinos darbų sąrašų ir neužbaigtų užduočių, kurios sukelia stresą ir įtampą.

Norint, kad viskas būtų atlikta efektyviai, o mintyse nuolat nereikėtų „nešiotis“ užduočių, visas jas – mažas, dideles, profesines ir asmenines – reikėtų užrašyti užrašų ar darbo knygoje, kiekvienai užduočiai skriant po atskirą lapą.


SUTEIKITE PRIORITETĄ SAVO UŽDUOTIMS
Kai visos užduotys užrašytos, susidėliokite jas pagal svarbumą, skubumą, įdomumą ir apsirašykite kokių veiksmų reikia imtis toliau norint jas įgyvendinti, ir ... pradėkite!

Dviejų minučių taisyklė. Jei matote, kad kažkam pasiekti reikia mažiau nei dviejų minučių, atlikite tai nedelsdami, net jei tai nėra skubu. Šis paprastas patarimas gali pakeisti jūsų darbo būdą ir sutaupyti daug laiko!


PAPILDOMAI Į PAGALBĄ PASITELKITE SCRIBZEE® PROGRAMĖLĘ
Planuodami savo dienos veiksmų planą, dieną prieš ar ryte užsirašykite planuojamus veiksmus užrašų knygoje, nusifotografuokite užrašų lapą telefonu su SCRIBZEE® programėle ir peržiūrėkite juos bet kur ir bet kada!

Patarimas. Nusistatykite sau realų ir pasiekiamą veiksmų planą užduotims įgyvendinti - nepersistenkite, taip dienos pabaigoje įsitikinsite, jog buvote produktyvus. Jūsų tikslas - sėkmingai atlikti suplanuotas užduotis pagal suteiktus prioritetus. Jei matote, jog tikslą sunku pasiekti, paklauskite savęs ar tinkamai susidėliojote veiksmų planą.