„KORES“ ĮKVEPIA IR SKATINA VAIZDUOTĘ KURTI!

„Kores“ yra šeimai priklausanti biuro ir mokyklinių prekių gamintoja. Įmonė buvo įkurta 1887 m. Austrijoje ir nuo tada, gamina bei parduoda „Kores“ prekės ženklo prekes visame pasaulyje. Po įkūrėjo Wilhelmo Koreskos, įmonei sėkmingai vadovavo 4 Koreskų kartos iš eilės.


„Kores“ yra vertinamas dėl aukštos kokybės našumo, plataus asortimento ir sodrių spalvų. Prekės ženklas yra vidutiniuose ir aukštesniuose rinkos kainų segmentuose. Žemiau pateikėme populiariausius „Kores“ produktus.

SPALVOTI „KORES“ PIEŠTUKAI
„Kores“ pieštukai iš kitų išskiria savo sodriomis spalvomis ir minkštu piešimu, tad piešti šiais pieštukais yra tikras malonumas. Pieštukai lengvai drožiami, nes yra pagaminti iš aukštos kokybės medienos. Tai pat, gamybai naudojamos tik netoksiškos medžiagos. „Kores“ asortimente rasite įvairių formų pieštukų: tribriaunių, šešiakampių, storesnių, plonesnių ar net dvipusių.

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES Mandala, trikampiai, 50 vnt.

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES Mandala, trikampiai, 50 vnt.

Pagrindinės funkcijos: •Produktas: "Kores Kolores" yra kokybiški spalvoti pieštukai su minkštu ir švelniu švinu bei vardiniu laukeliu vaiko vardui įrašyti, puikiai tinkantys vaikams, menininkams ir mėgėjams išreikšti savo kūrybiškumą įspūdingomis spalvomis. •Ryškios spalvos: pigmentuoti pieštukai suteikia intensyvias ir ryškias spalvas, o jų naudojimas itin patogus, todėl puikiai tinkantys piešimui. •Ergonomiškos formos: trikampio formos dizainas užtikrina komfortišką valdymą ranka, kad dažymas būtų lengvas ir nepavargstantis. •Atsparus lūžiams: aukštos kokybės mediena ir atsparus lūžiams švinas užtikrina geresnį aštrumą, jį sunku sulaužyti ir lengva naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. •Naudojimas: Spalvinimo, eskizavimo ir piešimo rinkinys skirtas vaikams ir suaugusiesiems, puikiai tinkantis mokyklinėms priemonėms. •Pakuotėje: 50 įvairių spalvų pieštukų rinkinys

13,90 €
Spalvoti trikampiai pieštukai KORES JUMBO, 12 spalvų su drožtuku

Spalvoti trikampiai pieštukai KORES JUMBO, 12 spalvų su drožtuku

Pagrindinės funkcijos: •Produktas: ""Kores Kolores Jumbo"" - tai spalvoti pieštukai su minkštu, švelniu ir storesniu 5 mm švinu; specialiai pritaikyti vaikams, prie kiekvieno pieštuko yra laukelis vaiko vardui įrašyti. •Ryškios spalvos: pigmentuoti pieštukai suteikia intensyvias ir ryškias spalvas, o jų naudojimas itin patogus. •Ergonomiška forma: trikampio formos dizainas užtikrina komfortišką valdymą rankoje, kad spalvinimas būtų malonus ir lengvas; skirtas lavinti smulkiąją motoriką. •Atsparus lūžiams: kokybiška mediena ir lūžiams atsparus švinas užtikrina geresnį aštrumą, juos sunku sulaužyti ir lengva naudotis. •Naudojimas: spalvinimo, eskizavimo ir piešimo rinkinys vaikams, puikiai tinka darželiams ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. •Pakuotėje: 12 pieštukų rinkinys su drožtuku

7,45 €
Spalvoti pieštukai KORES KOLORES MAGIK, tribriauniai, 3mm, ištrinami, 12 spalvų + trintukas

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES MAGIK, tribriauniai, 3mm, ištrinami, 12 spalvų + trintukas

"Pagrindinės funkcijos: •Produktas: ""Kores Kolores Magik"" yra aukštos kokybės spalvoti pieštukai, skirti lengvam ir pilnaverčiam ištrynimui, suteikiantys kūrybinį lankstumą ir papildantys meno kūrinius gražiais efektais. •Ryškios spalvos: itin pigmentuoti pieštukai suteikia įvairias intensyvias ir ryškias spalvas, o jų naudojimas itin švelnus, pridedamos 2 metalinės ir 1 neoninė spalvos. •Ergonomiška forma: trikampio formos dizainas užtikrina komfortišką valdymą ranka, kad dažymas būtų paprastas ir nenuvargintų. •Atsparus lūžiams: kokybiška mediena ir lūžiams atsparus švinas užtikrina geresnį aštrumą, sunkiai lūžta ir yra lengvai naudojami bei tinkami vaikams ir suaugusiesiems. •Naudojimas: spalvinimo, eskizavimo, šešėliavimo ir piešimo rinkinys vaikams, studentams, dailininkams ir suaugusiesiems, puikiai tinkantis mokyklinėms priemonėms. •Pakuotėje: 12 įvairių spalvų pieštukų rinkinys su trintuku be latekso "

4,90 €
Spalvoti pieštukai KORES KOLORES STYLE, tribriauniai, 3mm, 26 spalvos (6 metalizuotos, 4 pastelinės

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES STYLE, tribriauniai, 3mm, 26 spalvos (6 metalizuotos, 4 pastelinės

Pagrindinės funkcijos: •Produktas: Kores "Kolores Style" - tai aukštos kokybės spalvoti pieštukai su minkštu ir švelniu švinu, unikalaus ir akį traukiančio dizaino, puikiai tinkantys vaikams, menininkams ir mėgėjams išreikšti savo kūrybiškumą. •Ryškios spalvos: itin madingi pigmentuoti pieštukai suteikia intensyvias ir ryškias spalvas, o naudojimas itin lengvas, pridedamos 2 metalinės ir 1 neoninė spalva. •Ergonomiška forma: trikampio formos dizainas užtikrina komfortišką valdymą ranka, kad dažymas būtų lengvas ir nenuvargintų. •Atsparus lūžiams: aukštos kokybės mediena ir lūžiams atsparus švinas užtikrina geresnį aštrumą, jį sunku sulaužyti ir lengva naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. •Naudojimas: spalvinimo, eskizavimo ir piešimo rinkinys vaikams, studentams ir suaugusiesiems, taip pat tinka tamsios spalvos popieriui, kad sukurtų ""wow"" efektą. •Pakuotėje: 26 įvairių spalvų pieštukų rinkinys.

7,50 €

„KORES“ FLOMASTERIAI
Su „Kores“ flomasteriais išgausite intensyvias ir ryškias spalvas. Nebijokite išsipurvinti rankų, nes nuo odos kiekvieną spalvą lengvai nuplausite su muilu ir vandeniu. Flomasteriai pagaminti be tirpiklių, yra netoksiški, todėl tinka vaikams nuo 3 metukų. O be dangtelio gali išbūti net 48 valandas!

Flomasteriai dvipusiai KORES KORELLO 2 in 1, 10 vnt., dvipusiai

Flomasteriai dvipusiai KORES KORELLO 2 in 1, 10 vnt., dvipusiai

"Pagrindinės funkcijos: •Produktas: Kores Korellos 2in1 - ilgai tarnaujantys flomasteriai su plonais ir kūginiais galiukais, skirti tiksliam ir sparčiam spalvinimui, puikiai tinkantys meno projektams mokykloje ir namuose, tinkami nuo 3 metų amžiaus vaikams. •Ryškios spalvos: spalvinimo rašikliai suteikia intensyvias ir ryškias spalvas ryškiems meno kūriniams, o pastovus ir didelis rašalo srautas užtikrina sklandų ir lengvą spalvinimą. •Vaikams draugiški ir ilgaamžiai: netoksiški rašaliniai rašikliai be tirpiklių su vėdinamu dangteliu, saugūs vaikams, todėl juos galima palikti be dangtelio iki 48 val., kol pradės džiūti. •Lengvai nusiplauna: vandens pagrindo rašalas lengvai nusiplauna nuo audinių ir kitų paviršių. •Naudojimas: spalvinimo, eskizavimo ir piešimo rinkinys vaikams ir suaugusiesiems, puikiai tinka mokyklinėms reikmėms ir spalvinimui. •Pakuotėje: 10 dvigubų plunksnakočių rinkinys "

4,39 €
Flomasteriai KORES FINE TIP, 24 spalvų

Flomasteriai KORES FINE TIP, 24 spalvų

"Pagrindinės funkcijos: •Produktas: ""Kores Korellos"" - tai ilgai išliekantys flomasteriai su plonais galiukais, skirti tiksliam spalvinimui ir meniniams projektams mokykloje ir namuose, tinkami 3 metų ir vyresniems vaikams. •Ryškios spalvos: spalvinimo rašikliai suteikia intensyvias ir ryškias spalvas norint sukurti vaizdingus meno kūrinius, dėl pastovaus ir didelio rašalo srauto spalvinimas yra sklandus ir lengvas. •Vaikams draugiški ir patvarūs: netoksiški rašaliniai rašikliai be tirpiklių su ventiliuojamu dangteliu, saugūs vaikams, kuriuos galima palikti be dangtelio iki 48 val., kol išdžiūsta. •Lengvai plaunamas: vandens pagrindo rašalas nesunkiai nuplaunamas nuo audinių ir kitų paviršių. •Naudojimas: spalvinimo, eskizavimo ir piešimo rinkinys vaikams ir suaugusiesiems, puikiai tinka mokyklinėms reikmėms ir spalvinimo knygelėms. •Pakuotėje: 24 flomasterių rinkinys "

6,59 €

„KORES“ PIEŠTUKINIAI KLIJAI
Klijai idealiai tinkantys biure, namuose, mokykloje ir vaikų darželyje. Sudėtyje yra glicerino sklandžiam klijavimui, o stipri lipnumo galia pasirodo jau po 60 sekundžių. Su „Kores“ klijais suklijuosite įvairių rūšių popierių. Jeigu išsipurvinsite, lengvai išvalysite klijus su šaltu vandeniu.

Pieštukiniai klijai KORES ECO, 40 g

Pieštukiniai klijai KORES ECO, 40 g

Pagaminta iš 70% atsinaujinančių išteklių Sudėtyje yra glicerino sklandžiam klijaivimui Švarus ir sklandus naudojimasHermetiškas dangtelis ilgam naudojimui Visoms popieriaus rūšimsStipriai suklijuoja po 60 sNetoksiškI Idealiai tinka biure, namuose ir mokykloje Lengvai nuplaunami šaltu vandeniuSupakuota ekologiškoje kartoninėje dėžutėjeĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

2,76 €
Pieštukiniai klijai KORES CHAMELEON, 15 g

Pieštukiniai klijai KORES CHAMELEON, 15 g

Pieštukiniai klijai CHAMELEON, 15 g. Šviesiai rožinės spalvos, kuri po tam tikro laiko pabąla. Gerai klijuoja popierių, kartoną. Dėžutėje 24 vienetai. ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

1,71 €
Pieštukiniai klijai KORES FANTASY, 15 g

Pieštukiniai klijai KORES FANTASY, 15 g

Tai aukštos kokybės klijai, kurių sudėtyje nėra tirpiklių. Puikiai tinka popieriui, kartonui, fotografijoms ir pan. Bekvapiai ir lengvai naudojami. Kadangi pagaminti sausu pagrindu, neraukšlėja popieriaus.ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

1,69 €
Pieštukiniai klijai KORES 20g 20 g

Pieštukiniai klijai KORES 20g

Patogiam ir ilgalaikiui naudojimuiSulimpa per 40 sekundžių•Tinka skirtingiems popieriaus tipams Neuždžiūna ir nepalieka dėmiųĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

1,83 €


„Kores“ asortimente rasite įvairių rūšių spalvotų pieštukų, flomasterių, klijų, akvarelės, rašiklių, žymeklių ir kitos smulkiosios kanceliarijos. Daugiau prekių galite rasti čia.