„KORES“ ĮKVEPIA IR SKATINA VAIZDUOTĘ KURTI!

„Kores“ yra šeimai priklausanti biuro ir mokyklinių prekių gamintoja. Įmonė buvo įkurta 1887 m. Austrijoje ir nuo tada, gamina bei parduoda „Kores“ prekės ženklo prekes visame pasaulyje. Po įkūrėjo Wilhelmo Koreskos, įmonei sėkmingai vadovavo 4 Koreskų kartos iš eilės.


„Kores“ yra vertinamas dėl aukštos kokybės našumo, plataus asortimento ir sodrių spalvų. Prekės ženklas yra vidutiniuose ir aukštesniuose rinkos kainų segmentuose. Žemiau pateikėme populiariausius „Kores“ produktus.

SPALVOTI „KORES“ PIEŠTUKAI
„Kores“ pieštukai iš kitų išskiria savo sodriomis spalvomis ir minkštu piešimu, tad piešti šiais pieštukais yra tikras malonumas. Pieštukai lengvai drožiami, nes yra pagaminti iš aukštos kokybės medienos. Tai pat, gamybai naudojamos tik netoksiškos medžiagos. „Kores“ asortimente rasite įvairių formų pieštukų: tribriaunių, šešiakampių, storesnių, plonesnių ar net dvipusių.

-36%
Spalvoti pieštukai KORES KOLORES Mandala, trikampiai, 50 vnt.

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES Mandala, trikampiai, 50 vnt.

50 spalvotų pieštukų su super minkštu grafitu •Dėl aukštos pigmentacijos grafito, pieštukai yra idealūs spalvinti mandalas ir dzenraizgymui Aukštos kokybės mediena lengvam drožimui

 13,90 € 8,87 €
-36%
Spalvoti trikampiai pieštukai KORES JUMBO, 12 spalvų su drožtuku

Spalvoti trikampiai pieštukai KORES JUMBO, 12 spalvų su drožtuku

Diametras 5 mm, su drožtuku. Ypatingai minkšti, 175 % daugiau spalvos, intensyvių ir ryškių spalvų. Pagaminti iš aukštos kokybės medienos, lengvai drožiami.

 7,45 € 4,77 €
-36%
Spalvoti pieštukai KORES KOLORES MAGIK, tribriauniai, 3mm, ištrinami, 12 spalvų + trintukas

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES MAGIK, tribriauniai, 3mm, ištrinami, 12 spalvų + trintukas

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES MAGIK. Pakuotėje 12 vnt. unikalių ištrinamų spalvotų pieštukų. Aukštos kokybės mediena lengvam drožimui. Ypatingas, blizgus pieštukų dizainas. Ryškios spalvos Patogus tribriaunis dizainas. Netoksiškas, saugus vaikams. Pieštuko galas - 3mm.

 4,90 € 3,13 €
-36%
Spalvoti pieštukai KORES KOLORES STYLE, tribriauniai, 3mm, 26 spalvos (6 metalizuotos, 4 pastelinės

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES STYLE, tribriauniai, 3mm, 26 spalvos (6 metalizuotos, 4 pastelinės

Spalvoti pieštukai KORES KOLORES STYLE. Pakuotėje 26 vnt. aukštos kokybės išskirtinių spalvotų pieštukų. Rinkinyje yra 6 metalinės spalvos, 4 neoninė spalvos ir 4 pastelinės spalvos pieštukai. Aukštos kokybės mediena lengvam drožimui. Ypatingas, blizgus pieštukų dizainas. Papildomas spalvos pigmentas, paverčiantis spalvas dar ryškesnėmis. Patogus tribriaunis dizainas. Netoksiškas, saugus vaikams. Pieštuko galas - 3mm.

 7,50 € 4,77 €

„KORES“ FLOMASTERIAI
Su „Kores“ flomasteriais išgausite intensyvias ir ryškias spalvas. Nebijokite išsipurvinti rankų, nes nuo odos kiekvieną spalvą lengvai nuplausite su muilu ir vandeniu. Flomasteriai pagaminti be tirpiklių, yra netoksiški, todėl tinka vaikams nuo 3 metukų. O be dangtelio gali išbūti net 48 valandas!

-35%
Flomasteriai dvipusiai KORES KORELLO 2 in 1, 10 vnt., dvipusiai

Flomasteriai dvipusiai KORES KORELLO 2 in 1, 10 vnt., dvipusiai

Dvipusiai flomasteriai su konuso formos ir smaliu galais. Idealiai tinka tiksliam spalvinimui, nuplaunamas nuo odos, audinių ir kitų paviršių naudojant muilą ir vandenį. Pastovus ir didelis rašalo srautas, neuždiūsta 48 val., Idealiai tinka mokykloms.

 4,39 € 2,85 €
-35%
Flomasteriai KORES FINE TIP, 24 spalvų

Flomasteriai KORES FINE TIP, 24 spalvų

Flomasteriai konuso formos galu. Idealiai tinka tiksliam spalvinimui, nuplaunamas nuo odos, audinių ir kitų paviršių naudojant muilą ir vandenį. Pastovus ir didelis rašalo srautas, neuždiūsta 48 val., Idealiai tinka mokykloms.

 6,59 € 4,29 €

„KORES“ PIEŠTUKINIAI KLIJAI
Klijai idealiai tinkantys biure, namuose, mokykloje ir vaikų darželyje. Sudėtyje yra glicerino sklandžiam klijavimui, o stipri lipnumo galia pasirodo jau po 60 sekundžių. Su „Kores“ klijais suklijuosite įvairių rūšių popierių. Jeigu išsipurvinsite, lengvai išvalysite klijus su šaltu vandeniu.

-41%
Pieštukiniai klijai KORES ECO, 40 g

Pieštukiniai klijai KORES ECO, 40 g

Pagaminta iš 70% atsinaujinančių išteklių Sudėtyje yra glicerino sklandžiam klijaivimui Švarus ir sklandus naudojimasHermetiškas dangtelis ilgam naudojimui Visoms popieriaus rūšimsStipriai suklijuoja po 60 sNetoksiškI Idealiai tinka biure, namuose ir mokykloje Lengvai nuplaunami šaltu vandeniuSupakuota ekologiškoje kartoninėje dėžutėjeĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

 2,76 € 1,63 €
-41%
Pieštukiniai klijai KORES CHAMELEON, 15 g

Pieštukiniai klijai KORES CHAMELEON, 15 g

Pieštukiniai klijai CHAMELEON, 15 g. Šviesiai rožinės spalvos, kuri po tam tikro laiko pabąla. Gerai klijuoja popierių, kartoną. Dėžutėje 24 vienetai. ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

 1,71 € 1,01 €
-41%
Pieštukiniai klijai KORES FANTASY, 15 g

Pieštukiniai klijai KORES FANTASY, 15 g

Tai aukštos kokybės klijai, kurių sudėtyje nėra tirpiklių. Puikiai tinka popieriui, kartonui, fotografijoms ir pan. Bekvapiai ir lengvai naudojami. Kadangi pagaminti sausu pagrindu, neraukšlėja popieriaus.ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

 1,69 € 1,00 €
-41%
Pieštukiniai klijai KORES 20g 20 g

Pieštukiniai klijai KORES 20g

Patogiam ir ilgalaikiui naudojimuiSulimpa per 40 sekundžių•Tinka skirtingiems popieriaus tipams Neuždžiūna ir nepalieka dėmiųĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metųGaminys neklasifikuojamas pagal KŽP reglamentą

 1,83 € 1,08 €


„Kores“ asortimente rasite įvairių rūšių spalvotų pieštukų, flomasterių, klijų, akvarelės, rašiklių, žymeklių ir kitos smulkiosios kanceliarijos. Daugiau prekių galite rasti čia.