„TIMEMOTO“ – ĮEIGOS KONTROLĖS IR LAIKO PLANAVIMO SPRENDIMAS NUO A IKI Ž


Ieškote lengvesnio būdo stebėti įeigos informaciją bei planuoti darbuotojų užimtumą? Tuomet susipažinkite su „TimeMoto“ – pilnas darbo našumo ir efektyvo valdymo sprendimas. Naujausi „TimeMoto“ įeigos kontrolės terminalai siūlo galimybę naudotis RDIF kortelėmis, pirštų antspaudų skaitytuvais ir veido atpažinimo sistema. Taip pat suteikia lankstumo jūsų darbo jėgos valdymui: darbuotojai, kurie daug laiko praleidžia keliuose ar dirba nuotoliniu būdu, pasižymėti gali bet kuriuo metu programoje. „TimeMoto“ programinė įranga leis jums realiuoju laiku stebėti darbuotojų statusą, planuoti užimtumą, viršvalandžius bei eksportuoti duomenis jums priimtinu formatu.„TIMEMOTO“ DEBESIES SAUGYKLA 

„TimeMoto“ debesies kompiuterijos sprendimas leis jums saugoti visas ataskaitas, tvarkaraščius ir kitą jums aktualią informaciją debesies saugykloje, o ją pasiekti galėsite iš bet kurio įrenginio. Gausite sau aktualią informaciją naršyklės pagalba arba specialiai sukurta programėle, kuri skirta mobiliesiems įrenginiams, arba tiesiog naudodamiesi „TimeMoto“ terminalais. Tai sprendimas, kuris gali būti pilnai valdomas interneto pagalba ir jums nereikės diegtis jokios programinės įrangos. Jums taip pat nereikės mokėti jokių atnaujinimo mokesčių ir būsite užtikrinti, kad jūsų sistema visada naudos tik pačią naujausią versiją. Šis sprendimas išspręs visas jūsų laiko planavimo užduotis nepriklausomai nuo to ar dirba dešimt, ar tūkstantis darbuotojų.


SKONINGAS IR FUNKCIONALUS ĮEIGOS SISTEMOS DIZAINAS

Turėsite puikią galimybę patobulinti savo įmonės įėjimą ar sieną aptakiu, 2.8 colių TFT ekranu su lengvai naudojama intuityvia sąsaja ir lytėjimo klavišais. Prietaisas itin greitai autorizuos žmogų pagal jo turimą kortelę arba pirštų antspaudą, tokiu būdų jums leis nesudėtingai stebėti darbo valandas, viršvalandžius, ir kitus duomenis. Vienu metu saugoma iki 10 000 ataskaitų.GERIAUSIAS SPRENDIMAS JŪSŲ VERSLUI

Įsigijus bet kurį „TimeMoto“ terminalą Jūs gausite ir vienam kompiuteriui skirtą programinę įrangą nemokamai. Taip pat turėsite galimybę išbandyti „Cloud“ versijos funkcionalumus 30 dienų nemokamai. Tai leis jums pasirinkti, koks sprendimas tinkamiausias jūsų verslui. Kiekvienam „TimeMoto“ terminalui suteikiama 36 mėnesių garantija.

Visi „Safescan“ produktai: „TimeMoto“ terminalai, „TimeMoto“ PC/PC Plus programinė įranga, „TimeMoto“ Cloud/Cloud Plus programinė įranga ir kiti priedai – pilnai atitinka visus naujus GDPR saugumo reikalavimus. 

Įeigos sistemų ir programinės įrangos asortimentą rasite čia: http://bit.ly/officeday_timemoto

Jei turite klausimų, kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką ar bendruoju telefonu 8 700 70088.