OFFICEDAY ŠIMTMEČIO PARODOJE 2018 – BIURO NAUJIENOS IR INOVACIJOS


Kartą per 3 metus Lietuvoje OFFICEDAY organizuojama vienintelė tarptautinė biuro priemonių ir sprendimų paroda balandžio 26 d. atvėrė duris lankytojams. Po modernaus ir išskirtinio dizaino verslo centro K29 stogu susibūrė prekių gamintojai iš viso pasaulio – nuo Lietuvos iki Japonijos! Renginys sulaukė per 600 lankytojų ir dalyvių.

Visi apsilankiusieji galėjo susipažinti su karščiausiomis biuro prekių ir paslaugų naujienomis, pabendrauti su gamintojais bei gauti daug itin gerų patarimų. Taip pat lankytojų laukė ir dovanos, nemokamos kavos ir arbatos degustacijos, įvairūs užsiėmimai. 

„Ši paroda pirmiausia yra vienintelė Baltijos šalių biuro prekių paroda, sukviečianti tiekėjus iš viso pasaulio ir klientus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. O šiais metais, kai mūsų šalys švenčia ypatingą šimtmečio progą, mes taip pat surengėme šimtmečio parodą.“, ‒ parodos temą apibendrina „Officeday“ generalinis direktorius Marius Staugaitis. 

Parodos temą puikiai atspindėjo ir stendai – kartoninės bangų formos sienelės atvaizdavo visas Baltijos šalis jungiančią Baltijos jūrą. 

OFFICEDAY parodoje buvo pristatytos ne tik biuro prekių naujienos bei inovacijos, bet ir specialiai šiam renginiui išleistas OFFICEDAY naujienų katalogas. Taip pat lankytojai turėjo galimybę pirmieji išvysti ir parsisiųsti pirmąją Lietuvoje biuro prekių aplikaciją mobiliesiems įrenginiams bei susipažinti su parodos rytą startavusia atnaujinta OFFICEDAY internetine svetaine. 

Renginio metu vykę 5 nemokami, profesionalių savo srities atstovų vedami, seminarai sulaukė didžiulio lankytojų dėmesio. Visi užsiregistravę galėjo išgirsti profesionalaus aktoriaus ir lektoriaus Manto Cegelsko patarimus apie viešąjį kalbėjimą. Apie darbdavio įvaizdžio 5 žingsnių strategiją pasakojo lektorė ir komunikacijos specialistė Janina Sabaitė Melnikovienė. Renginių organizavimo įmonės „Eventumgroup“ vadovas Tomas Balčiūnas dalijo patarimus, kada įmonė gali suorganizuoti renginį pati, o kada reikia profesionalų pagalbos. Seminaro „Skaitmeninės mokymo priemonės“ dalyviai susipažino su technologinėmis naujienomis tiesiai iš Luko Genio lūpų. Lektorius Šarūnas Dignaitis, į seminarą atsinešęs net būgnus, atskleidė keletą patarimų, kaip valdyti laiką ir susitvarkyti su iššūkiais.  

Parodos metu įvyko ir konkurso „Šauniausi administratoriai 2018“, sulaukusio per 200 dalyvių iš visos Lietuvos, finalas. Jo metu iš TOP8 finalistų kartu su kompetentinga komisija, kuri vertino dalyvius įvairiose užduotyse, buvo išrinkta nugalėtoja. Ja tapo „BAA Training“ administratorė Eglė Tamašauskaitė. „Tikiuosi, kad mano pergalė motyvuos ir kitus kolegas eiti iš komforto zonos bei dalyvauti tokiuose konkursuose“, – su diplomu rankose kalbėjo šių metų nugalėtoja.


  Daugiau akimirkų iš parodos rasite OFFICEDAY LIETUVA FACEBOOK puslapyje.