Leitz TruSens oro valytuvai – švaresnis oras ten, kur jo reikia

Pasaulyje, kuriame oro kokybė kelia vis didesnį susirūpinimą, oro valytuvai tampa populiariu priedu mūsų namuose ir biuruose. Išskirtinio dizaino Leitz TruSens oro valytuvai pašalina nešvarumus ir užpildo patalpas šviežiu bei švariu oru.

Leitz Trusens siūlo trys modelius:
• Z-1000 mažoms patalpoms iki 23 m²;
• Z-2000 + nuotolinis SensorPod™ sensorius vidutinėms patalpoms iki 35 m²;
• Z-3000 + nuotolinis SensorPod™ sensorius vidutinėms ir didelėms patalpoms iki 70 m².


Šie oro valytuvai komplektuojami su standartiniais filtrais, kurie užtikrina 360 laipsnių filtravimą, kuris sulaiko 99,97% ore esančių alergenų ir virusų, įskaitant H1N1 virusą, LOJ dujas ir mikroskopines daleles. Tai pat turi 4 valymo lygius: plaunamą pirminį filtrą, aktyvuotos anglies filtrą, HEPA filtrą ir UV-C lempą. Oro valytuvas puikiai tinka įprastam kasdieniam oro valymui.


NAUJI SPECIALŪS FILTRAI, ATITINKANTYS JŪSŲ POREIKIUS!
Sutelkiant dėmesį į specialius alergijos ir sveikatos poreikius, Leitz TruSens pristato tris naujus filtrus, kurie gali padėti dar labiau pagerinti oro kokybę.Alergijos ir gripo  filtras sudarytas iš patvaraus tinklinio pirminio filtro, antivirusinio HEPA filtro ir aktyvuotos anglies granulių sluoksnio. Šis filtras pasižymi antivirusinėmis savybėmis, kurios padeda sustabdyti oru plintančius virusus, bakterijas ir pelėsių sporas, kai jos liečiasi su šiuo filtru. Kartu su UV-C šviesa visi tokie mikrobai, patekę į HEPA filtrą, yra sunaikinami.Kvapų ir LOJ filtras sudarytas iš patvaraus tinklinio pirminio filtro, 3 sluoksnių aktyvuotos anglies granulių filtro ir HEPA filtro. Šio filtro unikalumas yra anglies filtras, kuriame yra 3 sluoksniai anglies granulių, kurios padidina šio filtro paviršiaus plotą ir jo gebėjimą greitai sugerti kvapus ir LOJ.


Naminių gyvūnėlių filtrą sudaro plaunamas pirminis filtras, HEPA filtras ir 2 sluoksnių aktyvuotos anglies granulių filtras. Unikalumas - naujas ir patobulintas plaunamas pirminis filtras, kuris yra pirmoji gynybos linija nuo didesnių dalelių, įskaitant naminių gyvūnėlių pleiskanas ir plaukus. Ši medžiaga sukurta taip, kad oro srautas nebūtų ribojamas net tada, kai jis užsiteršia, ir padeda pailginti kitų filtrų tarnavimo laiką.

Susikurkite Jums tinkamą oro valymo sprendimą su geriausiais jūsų poreikius atitinkančiais Leitz TruSens filtrais. Ieškokite Leit TruSens oro valytuvų ir filtrų čia.