Pradžia Apie įmonę

Jus dominančios prekės:


Eksploatacinės medžiagos

Gaukite naujienas pirmi!

whitenergy batery finder

 

  

Officeday – biuro prekių tiekimų lyderis Baltijos šalyse

Visa įmonių grupė koncentruota į biuro reikmenų ir kompleksinių sprendimų tiekimą įmonėms bei valdo specializuotų mažmeninių parduotuvių tinklą. „Officeday“ siūlo didžiausią prekių asortimentą Baltijos šalyse, operatyviai pristato prekes ir dėmesingai aptarnauja kiekvieną klientą.
 

Įmonės vizija
Paslaugų biurui etalonas.

Įmonės misija
Būti inovatyviu biuro paslaugų lyderiu, su kuriuo dirbti lengva ir naudinga.

Įmonės vertybės

Profesionalumas - mes siekiame maksimalios kompetencijos, reikalingos savo darbui profesionaliai atlikti. Kompanija suteikia sąlygas darbuotojams tobulėti ir vertina kiekvieno jų indėlį į bendrą sėkmę.

Novatoriškumas - mes norime suteikti ne tik paslaugą ir produktus, bet ir nuolat siūlyti naujus sprendimus, padedančius dirbti efektyviau bei suteikiančius konkurencinį pranašumą.

Draugiškumas - darbas įmonės viduje ir išorėje grindžiamas pagarba ir supratingumu. Su klientais mes siekiame partnerystės santykių - ne tik suteikti pačias naudingiausias sąlygas, bet ir malonumą bendradarbiaujant su mumis.

Patikimumas - visus įsipareigojimus klientams, partneriams, bendradarbiams nuolatos siekiame įvykdyti laiku ir kokybiškai. Mes pasišventusiai aptarnaujame klientus – viską drausmingai padarome kas priklauso nuo mūsų, o kas nepriklauso nuo mūsų – taip pat išreikalaujame iš kolegų, partnerių, tiekėjų.

Dinamiškumas - nuolatos siekiame būti rinkoje keletą žingsnių priekyje. Mes savikritiškai vertiname esamą kompanijos būklę, savo asmeninius veiksmus ir ieškome greitų sprendimų tobulėti.

Vadovaudamiesi savo vertybėmis, išsiplėtusiomis galimybėmis Baltijos šalyse ir ilgamete patirtimi siekiame, kaip galima geriau patenkinti klientų poreikius, būti patikimu ir dėmesingu partneriu, teikdami kokybiškus biuro aprūpinimo sprendimus, reikalingus verslui plėtoti.

Kiekvieną dieną dirbame tam, kad pateisintume biuro aprūpinimo sprendimų lyderio vardą, siekiame nesustoti ties esamais pasiekimais ir ieškoti naujų galimybių tobulėti.