Pradžia Logistikos paslaugos

Jus dominančios prekės:


Eksploatacinės medžiagos

Gaukite naujienas pirmi!

whitenergy batery finder

 

  

Siūlome efektyviai valdyti savo logistikos procesus kartu su „Officeday“

Mūsų versle logistikos procesų tikslumas, patikimumas bei efektyvus prekių ar produktų pristatymas į sutartą vietą laiku yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiantis sėkmingą veiklą. Per 15 veiklos metų sukūrėme vieną pažangiausių rinkoje logistikos sistemų, kuri yra visiškai automatizuota.  Sandėliavimo ir logistikos centre įdiegta speciali valdymo sistema (SVS) leidžia visus procesus atlikti maksimaliai sklandžiai  per trumpiausią laiką. 3PL paslaugomis sėkmingai naudojasi jau ir kitos Lietuvos įmonės.

Remdamiesi savo patirtimi, galime drąsiai teigti, kad efektyvi sandėlio valdymo sistema gali net dvigubai pagerinti kompanijos sandėliavimo ir logistikos kokybę. Taip pat per pusę – apie 50 procentų – sumažinti įmonės tam skiriamus kaštus. 


Kviečiame Jus susipažinti su mūsų logistikos centro teikiamomis paslaugomis. Jau ne vienerius  metus savo inventoriaus sandėliavimą ir logistiką mums patiki beveik visi Lietuvos bankai, o tai yra akivaizdžiausias sistemos efektyvumo bei patikimumo įrodymas.

Sandėlio valdymo sistema:

  • prekių priėmimas ir saugojimas, prekių (užsakymų) surinkimas ir pristatymas kitą darbo dieną Baltijos šalyse, etikečių klijavimas, rūšiavimas, pakavimas ir kitos paslaugos, inventorizacija.

  • efektyvus techninių išteklių panaudojimas.

  • efektyvus personalo resursų panaudojimas.

  • transporto rinkos išmanymas. 

Lengvos dienos ir iki susitikimo!
Daugiau informacijos tel. , el. p. logistikosskyrius@officeday.lt