Pradžia Biuro prekių katalogas 2017

Jus dominančios prekės:


Eksploatacinės medžiagos

Gaukite naujienas pirmi!

whitenergy batery finder

 

  

 

Pristatome jums naują biuro prekių ir paslaugų katalogą OFFICEDAY 2017!

Šiame kataloge daug dėmesio skyrėme įvairiems maisto, IT, kanceliarinių priemonių sprendimams. Atnaujinome ir asortimentą, kataloge rasite per 1000 naujų prekių. Kad visuomet galėtumėte rūpintis tik savo tiesioginiu darbu, o rūpesčius dėl sveikos, saugios, efektyvios darbo aplinkos paliktumėte mums.

Biuras šiandien yra daugiau nei darbo vieta. Jame mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Todėl norime padėti jums sukurti tik geriausią aplinką.   

Atsinaujinusiu katalogu siekiame ne tik pateikti jums geriausius produktus ir sprendimus biurui, tačiau ir perteikti globalaus verslo idėją. Patys būdami tarptautine įmone, nuolatos bendraudami su kolegomis, partneriais kitose šalyse, suvokiame, kaip svarbu suprasti vieniems kitus ir palengvinti bendrų tikslų siekimą. 

Kaip niekad didelis katalogas, kurį padalijome į 4 dalis.

  • Biuro prekės ir sprendimai – čia rasite įprastas kanceliarinių priemonių kategorijas, antspaudus, popieriaus prekes, darbo stalo reikmenis, taip pat mokyklines prekes, biuro baldus, galanteriją, konferencijų įrangą. Šiame kataloge rasite ir maisto bei gėrimų sprendimus biurams.
     
  • Švaros ir darbo saugos priemonės – visos priemonės, kurios padės palaikyti švarų ir saugų biurą. Ypač daug dėmesio skyrėme naujai darbo saugos priemonių kategorijai.

  • IT sprendimai ir biuro technika – vis labiau populiarėjanti kategorija, kurioje ne tik siūlome pavienes biuro technikos priemones, tačiau ir visus sprendimus jūsų biurui.

  • Verslo dovanos – katalogas, kuriame daugybė mūsų idėjų, kaip galite pasveikinti kolegas, partnerius.

 

Malonių atradimų! 

Daugiau apie katalogo pristatymo renginį skaitykite čia 

 

Elektroninės 4 katalogų versijos:

 

 

 

 

Biuro prekės ir sprendimai

IT sprendimai ir biuro technika

Švaros ir darbo saugos priemonės

Verslo dovanos

 

Katalogą galite užsisakyti telefonu 8 800 700 88, el. paštu info@officeday.lt, pasiimti artimiausioje „Officeday“ parduotuvėje arba užsisakyti kartu su biuro prekėmis čia.