Mokyklai prekės pagal amžių

Kviečiame Jus ruoštis mokyklai kartu su „Officeday“, nes mūsų asortimente rasite visas reikalingas kanceliarines, inovatyvias mokyklines ir kūrybiškumo bei ugdymo prekes kasdieniam naudojimui. Jau augdami vaikai pradeda svajoti apie savo ateities profesiją, todėl itin kruopščiai atrinkome visą mokyklinių prekių asortimentą, jog padėtume talentams augti geriausiai! 

Norėdami palengvinti ir pagreitinti apsipirkimo procesą – visą mokyklinių prekių asortimentą suskirstėme kategorijomis: priešmokyklinių, pradinių, pagrindinių klasių moksleiviams bei moksleiviams, kurie ruošiasi egzaminams.

Nemokamas prekių pristatymas nuo 54,45 Eur su PVM.

 • PRADINUKAMS

  Šios mokyklinės priemonės puikiai tiks 1-4 klasių moksleiviams ir padės vaikams lengviau žengti pirmuosius žingsnius mokslo pasaulyje. Atrinktos prekės yra patvarios, saugios bei lengvai naudojamos.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PAGRINDINIŲ KLASIŲ MOKSLEIVIAMS

  Smagūs bei spalvoti penalai, patogios kuprinės, rašikliai ir daugybė kitų prekių taps geriausiais draugais mokykliniame suole 5-8 klasių moksleiviams.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • GIMNAZISTAMS

  Nuo išmanaus skaičiuotuvo iki stilingo kompiuterinio krepšio – vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie ruošiasi artėjantiems egzaminams.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PRIEŠMOKYKLINUKAMS

  Priemonės skirtos priešmokyklinukams, kurie netrukus žengs į pirmąją klasę. Atrinktas asortimentas yra pritaikytas tinkamai ugdyti gabumus ir pasitikėjimą savimi.

  Žiūrėti pasiūlymą