MOKYKLINĖJE „OFFICEDAY“ KAMPANIJOJE ĮMONĖS DARBUOTOJŲ VAIKAI

Kiekvienais metais reklaminė kampanija „Atgal į mokyklą“ yra viena iš pagrindinių „Officeday“ metinių projektų, kurio metu pristatome naujas mokyklinių prekių kolekcijas ir populiariausias bei labiausiai mėgstamas prekes. Norėdami palengvinti ir pagreitinti apsipirkimo procesą tėveliams - visą mokyklinių prekių asortimentą kaskart suskirstome aktualiausiomis kategorijomis, kad būtų lengva atrasti, tai kas išties yra reikalingiausia vaikams. Būtent su tinkamomis priemonėmis vaikams lengva atskleisti savo kūrybinius talentus bei tinkamai pasiruošti reikiamoms pamokoms.

Na, o prieš 3 metus kilo idėja ir naujai pagrindinei kampanijos žinutei – „Padedame talentams augti“, kurią įprasminti galėjome tik su realiais vaikais ir tikromis jų emocijomis. Todėl, taip ir kilo mintis skatinti mūsų pačių darbuotojus įsitraukti į bendrą veiklą ir pakviesti jų vaikus dalyvauti mokyklių prekių fotosesijoje. Jau nuo 2015 m. „Officeday“ priklauso „Sanitex“ įmonių grupei, tad sulaukėme išties nemažai norinčių dalyvauti projekte. Fotosesijose jau net 3 metus dalyvauja visi norintys, įvairaus mokyklinio amžiaus vaikai.

Tad norime pasidalinti mūsų jaunųjų talentų - Herkaus ir Liepos nuotraukomis, kurie dalyvavo visose „Officeday“ mokyklinėse fotosesijose! Smagu ir mums patiems matyti, kaip per metus auga ir keičiasi vaikai.