Mokyklinės kuprinės – ką reikėtų žinoti jas renkantis?

Kiekviena mokslo metų pradžia yra pilna jaudulio ir vaikams, ir jų tėvams. Ypatingai jei šeimoje pirmokėlis, kurio laukia pati mokyklinio gyvenimo pradžia. Tad tokiu atveju, tinkamas pasiruošimas mokykliniam sezonui yra itin svarbus.

Kuprinė pirmokui

Kiekvienam pradinių klasių moksleiviui mokslo metai siejasi su mokyklinės kuprinės paieškomis. Todėl keliaudami apsipirkti su savo atžala leiskite jam rinktis, jog vaikas jaustųsi įtrauktas į apsipirkimo procesą. Tam, kad būtumėte užtikrinti, jog apsipirkimas bus saugus, siūlome apsilankyti specialioje mokyklinių ir kanceliarinių prekių parduotuvėje, kurioje rasite kokybiškas ir ergonomines prekes bei sulauksite specialistų konsultacijos.

Pirmokų kuprinės nugarėlė turėtų būti kieta, bet svarbiausia ergonomiška, ji turi „kvėpuoti“, todėl rinkdamiesi atkreipkite ypatingą demėsį į mokyklinės kuprinės savybes. Itin svarbu, kad ergonominės mokyklinės kuprinės petnešos būtų pastorintos, minkštos ir reguliuojamos, taip kuprinė „augs“ kartu su jūsų vaiku. Vadinasi, tokiu atveju ji tarnaus ne vienerius metus.

Pradinių klasių moksleiviams labai svarbu palaikyti taisyklingą laikysena, todėl puikiai pagelbės kuprinės mokyklai su diržais ties krūtine ir klubais. Diržai padės išlaikyti taisyklingą jūsų atžalos laikyseną ir taip išvengti susikuprinimo.

Taip pat labai svarbu įsivertinti savo vaiko ūgį ir svorį – dauguma pirmokėlių yra smulkaus sudėjimo, todėl neskubėkite pirkti diddelės kuprinės mokyklai, vien tam, kad ši tarnautų bent porą metų. Svarbiausia, jog jūsų atžala jaustųsi patogiai, nevaržoma mokyklinės kuprinės dydžio ar svorio. Todėl pradžiai rekomenduojame įsigyti mažesnę ergonominę kuprinę ir ūgtelėjus jūsų vaikui sugrįžti įsigyti didesnės mokyklinės kuprinės pradinukams ar kuprinės mokyklai paaugliams. Be abejonės, vieno vaiko nešiotą ir gerai prižiūrėtą kuprinę tikrai nebus gėda perleisti kam nors kitam.

Mokyklinės kuprinės internetu

Bendrai mokykinių kuprinių kainos svyruoja nuo 30 Eur iki 250 Eur. Didesnė kuprinių kaina priklauso nuo ištobulintos gamybos technologijos, ilgos kuprinės mokyklai garantijos, medžiagų patvarumo ir papildomos komplektacijos. Standartiškai komplektą sudaro: kuprinė, forminis užpildytas penalas, pieštukinė, sportinis krepšys ir dėklas sąsiuviniams. „Officeday“ parduotuvių lentynose nugulančios prekės yra kruopščiai atrenkamos visos komandos. Mūsų pirkimų komandą keliauja į gamyklas, kur gali stebėti prekių gamybos procesus, tam, kad savo klientams pateiktume tik inovatyviausius mokyklinių prekių sprendimus. Todėl kiekvienam klientui garantuojame prekių kokybę ir ergonomiką atitinkančius reikalavimus.

Kuprinės mokyklinės su priedais

„Officeday“ asortimente rasite net kelis mokyklinių kuprinių komplektus savo atžaloms. Komplekte ne tik kuprinė bet ir užpildytas penalas, pieštukinė, sportinis krepšys ir dėklas sąsiuviniams. Komplete esanti kuprinė suteiks trigubą komfortą: anatomiškai suprojektuota, orui laidi ir kietinta kuprinės nugara su tinkleliu. Taip pat vertikaliai reguliuojamas krūtinės dirželis optimizuos tvirtumą. O klubo diržas su minkštais šoniniais sparneliais ergonomiškai perkels svorį į klubus ir atpalaiduos nugarą bei pečius. Kuprinės viduje rasite mažiausiai du skyrius, kurie skirti ergonomiškai ir tvarkingai susidėti daiktus. Erdvi priekinė kišenė idealiai tiks pietų dėžutei ar penalui įsidėti, o elastingos šoninės kišenės bus papildoma vieta laikyti gertuvei ar skėčiui. Apsauginis kuprinės dugnas padeda kuprinei išlikti sausai ir apsaugo nuo purvo. Kuprinė pagaminta jau su atšvaitais, saugiai jūsų vaiko kelionei į mokyklą ar iš jos tamsiuoju paros metu.

Mokyklinių kuprinių dizainas

„Officeday“ siūlomos kuprinės yra įvairiausių spalvų, formų bei puoštos akies nerėžiančiais ornamentais ir detalėmis, todėl bus tinkamos tiek pradinių, tiek ir pagrindinių klasių moksleiviams.

„Officeday“ mokyklinių prekių atmintinė

Visada turime puikių pasiūlymų tiek mokyklinėms prekėms, tiek kuprinėms. Iš plataus mūsų asortimento išsirinksite tai, kas patiks jums ir jūsų vaikui. Ar šiuo metu vyksta mokyklinių kuprinių išpardavimas ir kokios nuolaidos taikomos, galite peržiūrėti čia.

Esame paruošę mokyklinių prekių sąrašą, kurį galite rasti čia. Jis padės kiekvienam tėveliui, ruošiančiam savo vaiką į pirmą klasę, nepamiršti įsigyti svarbiausių mokyklinių priemonių.