„OXFORD“ – JĖGA JŪSŲ RANKOSE!


„Oxford“ – lyderis, sąsiuvinių bei užrašų knygelių kategorijoje, visos Europos rinkoje. Gamintojas siūlo užrašų knygeles ir sąsiuvinius, skirtus daugiau nei tik žodžiams užrašyti popieriuje, tai yra idėjoms ir projektams įgyvendinti skirtos priemonės. 2016 metais „Oxford“ tapo pirmasis Europoje ekologinius standartus atitinkantis prekės ženklas, kuris produktus gamina iš perdirbtų medžiagų. Šis prekės ženklas popierių stengiasi paversti išmaniuoju popieriumi, kuris yra nepriekaištingai baltas, minkšto ir lygaus paviršiaus, storas, todėl rašant nepersigeria ir nepalieka rašalo dėmių. Nesvarbu kokį rašyklį naudojate, ant OPTIK PAPER® popieriaus Jūsų raštas atrodys nepriekaištingai, o popieriaus baltumas išryškins jūsų užrašus.

„Oxford“ suteikia žmonėms galimybę rašyti bei laisvai dalintis projektais ir idėjomis. Gamintojas kurdamas naujus produktus vadovaujasi įžvalgomis gautomis iš vartotojų kasdienio gyvenimo. Tokiu būdu gali pasiūlyti naujus produktus pagal vartotojų poreikius ir naujausias inovacijas, tad vartotojams sukūrė ir pristatė „Scribzee®“ programėlę. Šią aplikaciją kiekvienas gali atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną. Programėlės bei fotokameros, esančios telefone, pagalba visus užrašus galima skanuoti ir jie bus išsaugoti saugiame „Oxford“ debesyje nemokamai. Visi išsaugoti užrašai bus laisvai jums prieinami ateityje, juos galėsite koreguoti ant kiekvieno tam skirto įrenginio: siųsti kaip pdf ar kaip skanuotą dokumentą, taip pat galėsite komplektuoti į užrašų komplektus. Savo užrašais galėsite dalintis su kitais žmonėmis elektroniniu paštu, sms žinute, socialiniais tinklais. „Scribzee®“ programėlė yra puikus papildomas įrankis moksleiviams, studentams bei verslo darbuotojams. Daugiau informacijos kaip nudotis šia programėle rasite čia.


„Oxford“ savo produktus pagal paskirtį skirsto į 4 pozicijas:

  • Mokslui – sąsiuviniai ir knygelės sukurtos atsižvelgiant į specifinius studentų poreikius.
  • Asmeniniam naudojimui – sąsiuviniai ir užrašų knygelės skirtos ilgalaikiams užrašams, idėjoms bei mintis užrašyti.
  • Verslui – sąsiuviniai ir užrašų knygos skirtos privataus verslo bei viešojo sektoriaus darbuotojams.
  • Vadovams – užrašų knygos sukurtos atsižvelgiant į specifinius vadovų poreikius.

Visų sąsiuvinių bei užrašų knygų dizainas ir funkcionalumas yra pritaikytas pagal visas 4 pozicijas individualiai. Vartotojai vertina šį prekės ženklą. Kiekvieną sekundę pasaulyje yra parduodami bent du „Oxford“ produktai.

Visus šiuos „Oxford“ produktus galite rasti „Officeday“ asortimente.