Prekių naujienos gruodžio mėnesį

Juodoji arbata TEEKANNE Premium Earl Grey, 20 vokelių x 2g

Juodoji arbata TEEKANNE Premium Earl Grey, 20 vokelių x 2g

Įžymioji juodosios arbatos klasika iš Tolimųjų Rytų, praturtinta citrinine bergamotės nata. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Pipirmėčių arbata TEEKANNE Intense Peppermint Luxury Bag, 20 pakelių x 2,5g

Pipirmėčių arbata TEEKANNE Intense Peppermint Luxury Bag, 20 pakelių x 2,5g

Tai yra išskirtinė, pilnų pipirmėčių lapelių arbata, turtinga pipirmėčių eteriniu aliejumi, suteikiančiu jums raminančią atgaivą. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Juodoji arbata TEEKANNE Superior Earl Grey FBOP Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Juodoji arbata TEEKANNE Superior Earl Grey FBOP Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Išskirtinė, rankomis skintų arbatkrūmio lapelių arbata praturtinta gaivia citrinine bergamotės nata. Skonis lengvas, paruoštos arbatos atspalvis – tamsiai rausvas. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. Šios arbatos lapeliai atitinka lapelių gradaciją FBOP (Flowery Broken Orange Pekoe – skinami du jauniausi viršutiniai arbatkrūmio lapeliai ir pumpurėlis). „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Raudonoji arbata TEEKANNE Premium Rooibos Vanilla, 20 vokelių x 1,75g

Raudonoji arbata TEEKANNE Premium Rooibos Vanilla, 20 vokelių x 1,75g

Išskirtinė siauralapių raibsteglių arbata su vanilės aromatu sukuria išraiškingą ir tuo pačiu švelnų skonį. Tai modernus ir natūralus pasirinkimas mėgavimuisi arbata be kofeino. Ypatinga rekomendacija arbatos žinovams. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Žalioji arbata TEEKANNE Premium Green Tea, 20 vokelių x 1,75g

Žalioji arbata TEEKANNE Premium Green Tea, 20 vokelių x 1,75g

Žalioji rankomis skintų arbatkrūmio lapelių arbata iš arbatos tėvynės Kinijos. Žinovai vertina tipinį švelniai ryškų žaliosios arbatos skonį ir žalsvą užplikytos arbatos atspalvį. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Pipirmėčių arbata TEEKANNE Intense Peppermint Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių  x 1,2g

Pipirmėčių arbata TEEKANNE Intense Peppermint Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 1,2g

Tai arbata turtinga pipirmėčių eteriniu aliejumi ir pipirmėčių lapeliais, kuri maloniai atgaivina. Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus."

10,19 €
Ramunėlių arbata TEEKANNE Premium Camomile, 20 vokelių x 1,5g

Ramunėlių arbata TEEKANNE Premium Camomile, 20 vokelių x 1,5g

Populiari, natūralių ir kruopščiai atrinktų ramunėlių arbata. Mėgaukitės švelniu skoniu ir raminančiu aromatu. Lengva, subalansuota arbata skirta norintiems jaustis gerai. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Imbierų arbata TEEKANNE Premium Ginger Lemon, 20 vokelių x 1,75g

Imbierų arbata TEEKANNE Premium Ginger Lemon, 20 vokelių x 1,75g

Gyvybingo imbiero ir gaivinančios citrinos skonių derinys. Tik natūralios sudedamosios dalys, malonus imbiero aštrumas nuteikia žvaliai, suteikia arbatai išskirtinį skonį. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Fruit Selection Luxury Bag, 20 pakelių x 5,5g

Vaisinė arbata TEEKANNE Fruit Selection Luxury Bag, 20 pakelių x 5,5g

Tai gardus vaisių gabalėlių derinys, praturtintas šviežiu braškių, aviečių ir gervuogių kvapu. Šia vaisine kompozicija galite mėgautis visos dienos metu. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Ramunėlių arbata TEEKANNE Pleasant Camomile Luxury Bag, 18 pakelių x 2,5g

Ramunėlių arbata TEEKANNE Pleasant Camomile Luxury Bag, 18 pakelių x 2,5g

Tai išskirtinė ramunėlių arbata kupina ramunėlių žiedų. Ši arbata leis jums mėgautis raminančiu ir aromatingu ramunėlių skoniu. Dėžutėje iš viso 18 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Raudonoji arbata TEEKANNE Rooibos Vanilla 100%RFA Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Raudonoji arbata TEEKANNE Rooibos Vanilla 100%RFA Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Tai išskirtinė geriausių derlių raudonoji arbata gimusi Pietų Afrikoje praturtinta vanilės aromatu. Ši arbata natūraliai neturi kofeino, todėl puikiai tinka mėgautis visos dienos metu. Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Wild Berry Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 3g

Vaisinė arbata TEEKANNE Wild Berry Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 3g

Tai arbata kupina miško uogų gabalėlių ir praturtinta natūraliu uogų kvapu. Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse uogų gabalėliai turi daug erdvės , tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Žolelių arbata TEEKANNE Premium Herbal Selection, 20 vokelių x 2g

Žolelių arbata TEEKANNE Premium Herbal Selection, 20 vokelių x 2g

Kruopščiai atrinktų aštuonių žolelių arbata – tai puikaus, subalansuoto skonio ir sveikumo harmonija. Siauralapiai raibstegliai, gervuogių lapai, citrininė verbena, pipirmėčių lapai, ramunėlės, saldžiųjų pankolių vaisiai, saldymedžių šaknys, cinamonas. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Žalioji arbata TEEKANNE Green Tea Chun Mee Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Žalioji arbata TEEKANNE Green Tea Chun Mee Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Tai rankomis skintų arbatkrūmio lapelių arbata (Chun-Mee) iš arbatos tėvynės Kinijos. Skonis maloniai ryškus, turi šviežaus gaivumo. Paruoštos arbatos atspalvis – gelsvai auksinis. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Premium Fruit Selection, 20 vokelių x 3g

Vaisinė arbata TEEKANNE Premium Fruit Selection, 20 vokelių x 3g

Su šia vaisine arbata patirsite sodrų saulėje prisirpusių vaisių skonį. Galite mėgautis tiek karšta, tiek ir šalta arbata. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Arbatų rinkinys TEEKANNE Premium Selection, 180 vokelių

Arbatų rinkinys TEEKANNE Premium Selection, 180 vokelių

Šiame Teekanne arbatų rinkinyje rasite 12 arbatos rūšių po 15 vokelių, iš viso 180 vokelių. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Elegantiškos dėžutės viršutinę dalį galite atlenkti per pusę ir taip patogiai bei stilingai pateikti arbatas savo kolegoms bei svečiams. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

58,08 €
Žolelių arbata TEEKANNE Vitalizing Herbs Luxury Bag, 20 pakelių x 3g

Žolelių arbata TEEKANNE Vitalizing Herbs Luxury Bag, 20 pakelių x 3g

Tai kupina skonio žolelių puokštė praturtinta medaus krūmu, pipirmėčių lapeliais, citrinine verbena, cinamonu, saldymedžio šaknimi, citrinžole ir medetkų žiedais. Ši natūrali atgaivinanti arbata be kofeino yra puikus pasirinkimas visos dienos metu. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Juodoji arbata TEEKANNE Premium Assam, 20 vokelių x 1,75g

Juodoji arbata TEEKANNE Premium Assam, 20 vokelių x 1,75g

Tai arbata iš garsiųjų Assam arbatos sodų, kuriuose arbatkrūmio lapeliai sukaupia aksominį bei turtingą skonį. Čia nuskintos ir paruoštos arbatos yra stiprios, pikantiško skonio, su aštrumo nata. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Premium Forest Fruits, 20 vokelių x 3g

Vaisinė arbata TEEKANNE Premium Forest Fruits, 20 vokelių x 3g

Vaisinės arbatos mišinys dvelkia šviežiomis, sultingomis ir saldžiomis miško uogomis, spalva – raudona, sodri. Ryškus vaisinis skonis, džiaugsmingas aromatas. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Raudonoji arbata TEEKANNE Rooibos Vanilla Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Raudonoji arbata TEEKANNE Rooibos Vanilla Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Rinktinė arbata iš siauralapių raibsteglių. Pietų Afrikoje Cederbergo kalnų šlaituose išaugę siauralapiai raibstegliai atskleidžia savo malonų, švelnų skonį, o viską vainikuoja švelni vanilės nata. Raudonoji arbata neturi kofeino, todėl yra puiki juodosios arbatos alternatyva. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Juodoji arbata TEEKANNE Highland Darjeeling FOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x,2g

Juodoji arbata TEEKANNE Highland Darjeeling FOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x,2g

Tai juodoji rankomis skintų arbatkrūmio lapelių arbata iš žymiojo Darjeeling regiono Indijoje. Skonis ypač švelnus, tarsi žiedų. Paruoštos arbatos atspalvis – gelsvai auksinis. Šios arbatos lapeliai atitinka lapelių gradaciją FOP (Flowery Orange Pekoe – skinami du jauniausi viršutiniai arbatkrūmio lapeliai ir pumpurėlis). Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „Fairtrade“ ženkliukas parodo, kad yra tinkamai atlyginama arbatos augintojams. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Pipirmėčių arbata TEEKANNE Premium Peppermint, 20 vokelių x 2,25g

Pipirmėčių arbata TEEKANNE Premium Peppermint, 20 vokelių x 2,25g

Pipirmėčių arbata gaivaus ir malonaus skonio. Aukščiausios kokybės pipirmėčių lapai bei optimalus kiekis vienam puodeliui sukuria gaivią ir malonią mėgavimosi arbata patirtį. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Red Orange Luxury Bag, 20 pakelių x 5,5g

Vaisinė arbata TEEKANNE Red Orange Luxury Bag, 20 pakelių x 5,5g

Tai atgaivinanti saulėje prisirpusių vaisių arbata paskaninta raudonuoju apelsinu. Puikiai tinka mėgautis visos dienos metu. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, raudona sp. raudona

Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, raudona sp.

Inovatyvus trintukas ant dangtelio, skirtas greitai korekcijai. Be ksileno ir tolueno pagamintas rašalas. Aukščiausios kokybės UV atsparus rašalas. Ilgesnis rašalo galiojimo laikas. Aukščiausios kokybės rašalo užpildas. Išskirtinis kokybės Japoniškas galiukas Rašalas pagamintas Vokietijoje.

0,93 €
Žalioji arbata TEEKANNE Highland Green Tea FOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Žalioji arbata TEEKANNE Highland Green Tea FOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Tai rankomis skintų arbatmedžio lapelių žalioji arbata iš pietinių Indijos aukštikalnių. Arbata džiugina maloniai švelniu skoniu ir šviesiu paruoštos arbatos atspalviu. Šios arbatos lapeliai atitinka lapelių gradaciją FOP (Flowery Orange Pekoe – skinami du jauniausi viršutiniai arbatkrūmio lapeliai ir pumpurėlis). Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „Fairtrade“ ženkliukas parodo, kad yra tinkamai atlyginama arbatos augintojams. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Juodoji arbata TEEKANNE Superior Earl Grey FBOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2,25g

Juodoji arbata TEEKANNE Superior Earl Grey FBOP Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2,25g

Išskirtinė, rankomis skintų arbatkrūmio lapelių, juodoji arbata praturtinta gaivia citrinine bergamotės nata. Paruoštos arbatos atspalvis – gelsvai auksinis. Šios arbatos lapeliai atitinka lapelių gradaciją FBOP (Flowery Broken Orange Pekoe – skinami du jauniausi viršutiniai arbatkrūmio lapeliai ir pumpurėlis). Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „Fairtrade“ ženkliukas parodo, kad yra tinkamai atlyginama arbatos augintojams. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Juodoji arbata TEEKANNE English Breakfast FBOP Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Juodoji arbata TEEKANNE English Breakfast FBOP Luxury Bag, 20 pakelių x 4g

Tai rinktinė, rankomis skintų arbatkrūmio lapelių arbata, išlaikanti angliškąsias tradicijas. Aromatinga, delikataus skonio, su rausvai auksiniu paruoštos arbatos atspalviu. Dėžutėje iš viso 20 pailgų elegantiškų maišelių su permatomu langeliu. Vieno Teekanne Luxury Bag maišelio puikiai pakanka užplikyti arbatinuką iki 450 ml. Kiekvienas Luxury Bag maišelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. Šios arbatos lapeliai atitinka lapelių gradaciją FBOP (Flowery Broken Orange Pekoe – skinami du jauniausi viršutiniai arbatkrūmio lapeliai ir pumpurėlis). „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

20,38 €
Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, juoda sp.

Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, juoda sp.

Inovatyvus trintukas ant dangtelio, skirtas greitai korekcijai. Be ksileno ir tolueno pagamintas rašalas. Aukščiausios kokybės UV atsparus rašalas. Ilgesnis rašalo galiojimo laikas. Aukščiausios kokybės rašalo užpildas. Išskirtinis Japoniškas galiukas Rašalas pagamintas Vokietijoje.

0,93 €
Žolelių arbata TEEKANNE Alpine Herbs Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Žolelių arbata TEEKANNE Alpine Herbs Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2g

Alpių žolelių arbata apgaubs jus Alpių gamtos gaivumu, kurį kuria meistriškai sukomponuotos žolelės. Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Juodoji arbata TEEKANNE Premium Darjeeling, 20 vokelių x 1,75g

Juodoji arbata TEEKANNE Premium Darjeeling, 20 vokelių x 1,75g

Arbatos žinovai Darjeeling arbatą vadina “juodųjų arbatų šampanu”. Tik arbata iš Darjeeling regiono gali būti vadinama Darjeeling arbata, todėl ant dėžutės pateiktas saugomos geografinės nuorodos ženkliukas. Švelnus skonis ir aromatas, tarsi gėlių, nuteikia maloniems skonio potyriams. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

4,21 €
Juodoji arbata TEEKANNE Premium English Breakfast, 20 vokelių x 1,75g

Juodoji arbata TEEKANNE Premium English Breakfast, 20 vokelių x 1,75g

Ideali arbata pusryčiams. Ypatingas premium kokybės arbatžolių mišinys leis jums mėgautis puikiu aromatu, skoniu ir gintariniu paruoštos arbatos atspalviu. Vokelius iš dėžutės patogu išimti tiek dėžutei stovint vertikaliai, tiek gulint horizontaliai. Kiekvienas vokelis yra individualiai supakuotas į aromatą apsaugantį folija dengtą pakelį, kuris užtikrina puikų skonį. Dėžutėje iš viso 20 vokelių. „Rainforest Alliance Certified“ ženkliukas parodo, kad arbata užauginta tausojant gamtą. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

5,09 €
Vaisinė arbata TEEKANNE Sweet Passion Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2,75g

Vaisinė arbata TEEKANNE Sweet Passion Luxury Cup, 20 piramidžių vokelių x 2,75g

Tai išskirtinė vaisinė arbata su lengvai saldžia egzotinių vaisių nata, mango ir pasiflorų. Šia arbata galite mėgautis visos dienos metu. Dėžutėje iš viso 20 arbatos piramidžių. Teekanne Luxury Cup piramidėse arbatos lapeliai turi daug erdvės, tad juos užplikius jums atsiveria aukščiausio lygio mėgavimosi arbata dimensija. Permatomas piramidės filtras leidžia netrukdomai grožėtis aukščiausio lygio ingredientais Kiekviena piramidė yra individualiai supakuota į aromatą apsaugantį pakelį, kuris užtikrina gaivų skonį. „FSC“ ženkliukas parodo, kad popierius, naudojamas pakuotės gamybai, gaunamas iš miškų, prižiūrimų pagal griežtus aplinkos apsaugos standartus.

10,19 €
Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, mėlyna sp. mėlyna

Žymeklis baltai lentai CLARO ACCURA, kirsta galvutė, mėlyna sp.

Inovatyvus trintukas ant dangtelio, skirtas greitai korekcijai. Be ksileno ir tolueno pagamintas rašalas. Aukščiausios kokybės UV atsparus rašalas. Ilgesnis rašalo galiojimo laikas. Aukščiausios kokybės rašalo užpildas. Išskirtinis kokybės Japoniškas galiukas Rašalas pagamintas Vokietijoje.

0,93 €
Tušinukas CLARO TRION GRIP 0.7 mm, mėlynos sp. rašalas

Tušinukas CLARO TRION GRIP 0.7 mm, mėlynos sp. rašalas

Tribriaunis korpusas su gumuota laikymo zona patogesniam rašymui Mažo klampumo rašalas, kad rašymas būtų skaldus Tušinukas pagamintas iš netoksiškų medžiagų 30 vnt./pakuotėje

0,44 €
Automatinis gelinis rašiklis CLARO RETRO 0.7 mm, mėlyna sp.

Automatinis gelinis rašiklis CLARO RETRO 0.7 mm, mėlyna sp.

Elegantiškas produktas maloniam rašymui Su didele ergonomiška guma rankenos zonoje patogiai laikyti Mažo klampumo rašalas sklandžiai rašyti Pagaminta iš netoksiškos medžiagos

0,73 €
Tušinukas CLARO ACER 0.7 mm, mėlyna sp.

Tušinukas CLARO ACER 0.7 mm, mėlyna sp.

Stilingas dizainas Elegantiškai suprojektuotas produktas rašymui be streso Guminė laikymo zona, skirta patogiam rašymui. Sidabrinis nikelio antgalis. Atsparus smūgiams, ilgaamžiškas galiuko rutuliukas. Lengvai klampus rašalas, užtikrinantis sklandų rašymą. Pagamintas iš netoksiškų medžiagų.

0,69 €
Tušinukas CLARO JAZZ 0.7 mm, juodas rašalas, 1 vnt./blisteryje juoda

Tušinukas CLARO JAZZ 0.7 mm, juodas rašalas, 1 vnt./blisteryje

Storas korpusas su gumine laikymo zona Didelio tankio ir greitai džiūstantis rašalas, užtikrinantis skalndų ir patogų rašymą. Aukščiausios kokybės antgalis Pagamintas iš netoksiškų medžiagų.

0,82 €
Tušinukas CLARO ACER 0.7 mm, juoda sp. juoda

Tušinukas CLARO ACER 0.7 mm, juoda sp.

Stilingas dizainas Elegantiškai suprojektuotas produktas rašymui be streso Guminė laikymo zona, skirta patogiam rašymui. Sidabrinis nikelio antgalis. Atsparus smūgiams, ilgaamžiškas galiuko rutuliukas. Lengvai klampus rašalas, užtikrinantis sklandų rašymą. Pagamintas iš netoksiškų medžiagų.

0,69 €
Tušinukas CLARO TRION TRANSPARENT, 0.7 mm, mėlyna, 1 vnt./blisteryje

Tušinukas CLARO TRION TRANSPARENT, 0.7 mm, mėlyna, 1 vnt./blisteryje

Ergonominis tribriaunio formos korpusas patogiam rašymui Brėžio storis 0.7 mm Mažo klampumo tušas sklandžiam rašymui

0,34 €
Tušinukas CLARO JAZZ 0.7 mm, mėlynas rašalas, 1 vnt./blisteryje

Tušinukas CLARO JAZZ 0.7 mm, mėlynas rašalas, 1 vnt./blisteryje

Storas korpusas su gumine laikymo zona Didelio tankio ir greitai džiūstantis rašalas, užtikrinantis skalndų ir patogų rašymą. Aukščiausios kokybės antgalis Pagamintas iš netoksiškų medžiagų.

0,82 €
Tušinukas CLARO MERRIT 0.7 mm, įvairių sp., mėlynas rašalas

Tušinukas CLARO MERRIT 0.7 mm, įvairių sp., mėlynas rašalas

Skaidrus korpusas, įvairių sppalvų Patrauklus dizainas - gražūs, spalvingi tušinukai.

0,28 €
Automatinis tušinukas CLARO CLICK-CLICK, 0.7 mm, mėlyna, 1 vnt./blisteryje

Automatinis tušinukas CLARO CLICK-CLICK, 0.7 mm, mėlyna, 1 vnt./blisteryje

Brėžio storis 0.7 mm Mažo klampumo tušas sklandžiam rašymui

0,44 €
Tušinukas CLARO FROSTY JOY 0.7 mm, 8 spalvų asortimentas, mėlynas rašalas

Tušinukas CLARO FROSTY JOY 0.7 mm, 8 spalvų asortimentas, mėlynas rašalas

Greitai džiūstantis rašalas puikiam rašymui Pagamintas iš netoksiškų medžiagų

0,23 €
Tušinukas CLARO RUNNER, 0.7 mm, mėlynas rašalas

Tušinukas CLARO RUNNER, 0.7 mm, mėlynas rašalas

Elegantiškai suprojektuotas produktas rašymui be streso Storas korpusas su rievuota laikymo zona Sidabrinis nikelio antgalis Atsparus smūgiams volframo galiuko rutuliukas Lengvai klampus rašalas, skirtas sklandžiai rašyti. Pagamintas iš netoksiškų medžiagų

0,77 €
Permanentinis žymeklis KORES XP2, apvali galvutė, 6 spalvų komplektas

Permanentinis žymeklis KORES XP2, apvali galvutė, 6 spalvų komplektas

Aukštos kokybės žymekliai dabar su 6 naujomis ryškiomis spalvomis: oranžinės, rožinės, violetinės, turkio spalvos, laimo žalios ir rudos. Unikalus dizainas ir puikus spalvų intensyvumas. Rašymas yra sklandus ir patogus. Netoksiški Nėra ksileno, tolueno ir benzeno. Vandens pagrindo rašalas. Nepalikite žymeklio be dangtelio ilgiau nei 10 dienų. Tinka naudoti ant įvairių paviršių, pvz.: kartono, metalo, stiklo, plastiko ir kt. Atsparūs UV ir vandeniui.

4,11 €
Megztos poliesterio pirštinės DELTA PLUS, balta sp., dydis 9

Megztos poliesterio pirštinės DELTA PLUS, balta sp., dydis 9

Poliuretano danga ant delno ir pirštų. 100% poliesteris Pagengta: 100% poliuretano Spalva: balta Dydis: 9 Naudojamos: Įvairiems darbams Lengvojoje pramonėje Paslaugų pramonėje/logistikoje Sertifikatai ir standartai: Lankstumas (nuo 1 iki 5): 5 Atsparumas trinčiai (nuo 1 iki 4): 3 Atsparumas įpjovimui (nuo 1 iki 5): 1 Atsparumas įplyšimui (nuo 1 iki 4): 2 Atsparumas perpjovimui (nuo 1 iki 4): 1 Atsparios įpjovimui su aštriais daiktais (TDM EN ISO 13997) (nuo A iki F): X

0,90 €
Permanentinis žymeklis KORES XP2, apvali galvutė, 10 spalvų komplektas

Permanentinis žymeklis KORES XP2, apvali galvutė, 10 spalvų komplektas

Aukštos kokybės žymekliai dabar su 10 naujų ryškių spalvų: oranžinės, raudonos, rožinės, violetinės, tamsiai mėlynos, turkio spalvos, laimo žalios, tamsiai žalios, juodos ir rudos. Unikalus dizainas ir puikus spalvų intensyvumas. Rašymas yra sklandus ir patogus. Netoksiški Nėra ksileno, tolueno ir benzeno. Vandens pagrindo rašalas. Nepalikite žymeklio be dangtelio ilgiau nei 10 dienų. Tinka naudoti ant įvairių paviršių, pvz.: kartono, metalo, stiklo, plastiko ir kt. Atsparūs UV ir vandeniui.

6,86 €
Šiukšliadėžė CEP SU PEDALU, 45 l, pilka sp.

Šiukšliadėžė CEP SU PEDALU, 45 l, pilka sp.

Dangtis apsaugo nuo kvapo Ištraukiamas IML pedalas Neslystantis pagrindas Patvirtinta HACCP - puikiai tinka naudoti maisto industrijoje Talpa: 45 L Pagaminta iš perdirbto polipropileno Matmenys: 290 x 445 x (A) 605 mm

78,95 €

Daliai prekių taikomos nuolaidos galioja nuo 2018-12-01 iki 2018-12-31.