ŠAUNIAUSIA KOMANDA 2021 – „BUMBUM‘AI“

Jau antrus metus „Officeday“ rengia alternatyvų neturintį „Šauniausios komandos“ konkursą, kuriame šiais metais nepabijojo sudalyvauti net 74 komandos iš skirtingų Lietuvos įmonių. 2021 m. konkurso tema – kosmoso lenktynės, į kurias „Officeday“ kvietė registruotis komandas tikinčias vienu tikslu bei degančias noru nuskinti savo sėkmės žvaigždę – „Šauniausios komandos 2021“ titulą!

Šiais metais dalyvavusios komandos buvo itin aktyvios ir entuziastingai atlikinėjo užduotis, kurios nebuvo privalomos, bet suteikė galimybę pelnyti papildomų taškų, etape, patekimui į finalą. Komandų aktyvumas buvo trigubai didesnis, lyginant su 2019 m. konkursu, tad labiausiai tikimės, jog visos komandos smagiai praleido laiką ir turėjo progos dar labiau suartėti savo komandos viduje.

Gegužės 27 d. vykusioje tiesioginėje finalo transliacijoje iš Gastro Studijos, nuotoliniu būdu prisijungusios dalyvavo 8-ios, daugiausiai taškų, per visus konkurso etapus, surinkusios komandos. Renginį vedė optimizmu trykštantis ir geros emocijos nestokojantis – Dainius Palivonas.

Tradiciškai komisiją sudarė 5 nariai, įvairių sričių specialistai, kurie vertino kiekvienos komandos komandiškumą ir kūrybiškumą. Šiemet komandas vertino bei nugalėtojus rinko – „Officeday Lietuva“ veiklos pardavimų vadovė Agnė Žilaitė, inovacijų, proveikio ir organizacijų plėtros konsultantė Simona Laiconaitė, ANT šokių studijos vadovas Dainius Žebrauskas, „Triple O Consulting“ vadovaujanti partnerė ir konsultantė Justė Pakėnaitė-Dailydkė bei „NFQ.email“ komandos vadovas, „LiMA“ sertifikuotas marketingo specialistas Matas Pocius.


Finale sėkmės žvaigždę nuskynė Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono komanda – BUMBUM‘AI, kurie nuo pat pradžių rodė komandišką pozityvumą ir nestokojo geros energijos. Tardami laimėtojų žodį, komandos nariai džiaugėsi priėmę iššūkį dalyvauti konkurse bei dėkojo už suteiktą galimybę laimėti „Šauniausios komandos 2021“ titulą.


Taip pat dėka generalinio rėmėjo, partnerių ir draugų - finale dalyvaujančių komandų laukė gausūs prizai: - Pirmosios vietos nugalėtojams atiteko 6 mėn. vaisių prenumerata iš „Officeday“, t.y. krepšys šviežių vaisių kartą per savaitę. Vitaminų dozė užtikrins gerą savijautą ir pakilią nuotaiką visiems komandos nariams. - Antrosios vietos nugalėtojams atiteko HAMELIN kelioninių lagaminų rinkinys. - 1-3 vietos nugalėtojai džiaugėsi LEITZ, KORES dovanų rinkiniais lengvam ir patogiam darbui, taip pat BELVITA sausainiais ir SNICKERS batonėliais energijai pasikrauti, kurie puikiai dera su karšta / šalta arbata iš natūralios uogų tyrės MASHIE. - O visoms 8-ioms, finale dalyvavusioms, komandoms atiteko BRITA, HAMELIN dovanų rinkiniai, DURACELL baterijos, SELPAK nosinaitės, MARGARITA rankų dezinfekciniai geliai, TORK darbo higienos prekių rinkiniai ir gausybė užkandžių bei gėrimų – ESTRELLA ir PRINGLES traškučiai, ORBIT guma, gaivieji gėrimai GREPO, nealkoholinis alus BAVARIA bei PELLINI kava.


Kiekviena įmonė turi sėkmės istoriją, jei joje dirba darni ir vieninga komanda, tad sekite „Officeday“ naujienas ir pirmieji sužinosite apie artėjantį „Šauniausia komanda 2022“ konkursą, kuriame turėsite progos visiems įrodyti, kad esate verti šio laimėjimo!