ATRASKITE SECURIT® DEKORO PASAULĮ


„Securit®“ prekės ženklas yra žinomas kaip stulbinančių komunikacijos įrankių tiekėjas. 2019 metais išleido naują „Securit Home+Pro“ kolekciją, kuri sujungia profesionalumą bei novatoriškumą. Gamintojas siūlo pastatomas kreidines lentas, stiklines lentas, lentas ir stovelius su įvairių gyvūnų 3D atvaizdais, etikečių laikiklius, informacinius stovelius bei skystus kreidos žymeklius su kuriais pirmauja rinkoje! „Securit®“ prekės ženklas – pirmasis gamintojas tokių produktų kategorijoje ir dabar yra savo sukurto segmento lyderis. Rinkoje rasite ne vieną gamintoją, kuris siūlys jums panašias prekes, tačiau nei vienas jums nepasiūlys tokio unikalaus produkto, kaip „Securit®“. Rinkai siūlomas asortimentas ypač teigiamai vertinamas verslininkų, kurie turi restoranus bei puikiai tinka tiems, kurie planuoja atnaujinti interjerą.


„Securit®“ rūpinasi aplinka, todėl dauguma produktų yra gaminami iš polimero medžiagos, o siekiant sumažinti neigiamą poveikį, įdiegta 0% atliekų švaistymo politika produktų gamyboje. Tai garantuoja, kad visos atliekos būtų vėl perdirbamos. Šis gamintojas taip pat siekia aukščiausius standartus atitikančių salygų savo darbuotojams bei suteikia visapusišką gerovę.


Puiki žinia, kad nuo šiol „Securit®“ prekės ženklo produktus jau galite rasti ir „Officeday“ asortimente. Dekoro pasaulis laukia kol jį atrasite!