„STAEDTLER NORIS“ PIEŠTUKAI ŠVENČIA 120 METŲ GIMTADIENĮ!

STAEDTLER yra viena seniausių Vokietijos pramonės įmonių, kuri patenka tarp pirmaujančių pasaulyje rašymo, dažymo, piešimo ir modeliavimo produktų gamintojų, ir tiekėjų. STAEDTLER, kaip rašymo ir kūrybinių prekių gamintojas siūlo platų, aukštos kokybės produktų asortimentą įvairaus amžiaus ir poreikių žmonėms bei nuolat ieško naujų metodų, kaip sujungti tradicijas ir skaitmenines naujoves.


IKONIŠKI, GELTONAI JUODI „NORIS“ PIEŠTUKAI
„Noris“ yra geriausiai parduodama STAEDTLER prekė. STAEDTLER „Noris“, kaip rašymo priemonė buvo įregistruota 1901 m. rugsėjo 10 d ir šiemet pieštukai, skaičiuojantys 120 metų, yra ypač žinomi visame pasaulyje. Išskirtinėmis geltonomis ir juodomis juostelėmis „Noris“ pasipuošė 1955 m., todėl nuo to laiko daugelis kitų STAEDTLER gaminių pradėjo puoštis panašiu stiliumi.


KUO YPATINGI „NORIS“ PIEŠTUKAI?
Geltonai juodai dryžuotas „Noris“ pieštukų dizainas šiandien yra tikra klasika. 2017 metais Jungtinėje Karalystėje STAEDTLER atliktos apklausos metu praeiviai buvo paprašyti nupiešti pieštuką. 8 iš 10 respondentų piešė dryžuotą pieštuką - pusė jų buvo geltonai juodos spalvos.

„Noris“ speciali švino formulė garantuoja aukštą atsparumą lūžiams ir aiškiai piešiamas linijas. Galite rinktis iš įvairaus kietumo, brėžiniams ir eskizams pritaikytų pieštukų. Tai pat pieštukai gali būti daugiakampės formos arba ergonomiškos tribriaunės. Šių pieštukų gamybai yra naudojama mediena iš PEFC sertifikuotų, tvariai tvarkomų miškų.STAEDTLER „Noris“ turi ne tik paprastus, bet ir spalvotus „Noris“ pieštukus, vaškines kreideles bei flomasterius. Daugiau prekių galite rasti čia.