NOBO stiklinės lentos ir jų priedai


Kokybiškos stiklinės lentos yra vertinamos ir pripažintos, kaip geriausios dėl šių savybių - itin lengvas rašalo nuvalymas, ilgaamžiškumas, atsparumas įbrėžimams ir žymeklio žymėms. Unikalus grūdinto stiklo paviršius užtikrina patogų naudojimą ir ilgaamžiškumą. Nobo stiklinės lentos - tai stiliaus derinys, jungiantis berėmį dizainą, spalvų įvairovę ir itin paprastą montavimo sistemą. Nuostabiai papildo šiuolaikinio biuro aplinką. Dėl savo stilingo dizaino „Nobo“ stiklo lentos naudojamos klientams skirtose patalpose, tokiose kaip konferencijų salės ir priimamieji kambariai. Taip pat puikiai dera namų aplinkoje, kai norime sukurti namų biuro aplinką.

STIKLINIŲ LENTŲ KOKYBĖ

Palyginus „Nano clean“ metalinį, emaliuotą/keramikinį ir stiklo paviršius, didžiausias ištrinamumas ir ilgaamžiškumas priskiriamas stiklui. Dėl unikalių grūdinto stiklo savybių jis yra geriausias lentos paviršius, užtikrinantis efektyvumą ir ilgaamžiškumą, atsparumą įbrėžimams ir žymeklio žymėms. Tuo remiantis „Nobo“ siūlo 25 metų garantiją stiklo ir emalio paviršiams ir 15 metų garantiją „Nano Clean“paviršiui.


DYDIS / TIPAS

Plačiaekranis formatas
Plačiaekranis formatas suteikia platų rašymo paviršių. Plačiaekranės lentos formatas yra suderintas su tuo, kaip žmonės naudoja lentas. Didžiausias naudojimas yra sukocentruotas būtent į lentos viduriniąją dalį ( 2/3 lentos, kai 1/3 lentos – iš apačios ir viršaus lieka nenaudojama).


Mažos stiklo lentos
Mažiausia stiklinė lenta yra žinoma kaip plytelė, jos dydis yra 30 cm x 30 cm. Į mažų lentų asortimentą „Nobo“ siūlo pastatomą stiklinę lentelę su prispaudėju ir stiklinį pagrindą užrašams. Tai stilingi ir patvarūs įrankiai Jūsų pastaboms ir užrašams įrašyti. Nenaudokite raštelių, viską užrašykite tiesiai ant grūdinto stiklo paviršiaus. Parašykite, nuvalykite ir pradėkite iš naujo.Mobilios stiklo lentos ir stovai
Mobilios stiklo lentos ir stovai yra puikūs sprendimai atvirose darbo vietose, daugiafunkciniuose kambariuose ar konferencijų salėse. Įrengti ratukai, leidžiantis lengvai pervežti tarp posėdžių salių ir laisvų susitikimų kambarių. Mobilūs stovai su pakabinamais užrašų bloknotais idealiai tinka susirinkimams ir mokymams, kuriuose greitai galima užfiksuoti ir peržiūrėti idėjas ir mintis.


DIZAINAS

Bėgant metams, lentų apipavidalinimas, spalvos buvo tobulinamos, ir dabar rinkoje yra stilingų ir modernių variantų, kurie atitinka šiuolaikinių biurų, konferencijų ir posėdžių salių interjero dizainą.

Stiklinės lentos savo elegantišku ir berėmiu dizainu yra puikus pasirinkimas, jei norite aukščiausios kokybės, estetikos, tinkančios šiuolaikiniam biurui. Berėmio dizaino lenta paryškina erdvės pojūtį bet kurioje patalpoje ir skatina kūrybiškumą.

„Nobo“ stiklinės lentos yra baltos, mėlynos, raudonos ir juodos spalvos.


STIKLINIŲ LENTŲ PRIEDAI

„Nobo“ lentos komplektuojamos su rašikliais ir magnetais, kad galėtumėte pradėti naudotis iš karto, bet yra daugybė papildomų lentos priedų, kurie gali pagerinti lentos naudojimą.

Žymekliai. Su teisingai parinktu žymekliu pateiksite aiškų, įskaitomą, matomą tekstą ar grafiką. Stiklo paviršiui tinkami sauso valymo žymekliai, perduoda visas ryškias spalvas ir užpildyti aukščiausios kokybės rašalu.


Magnetai. Itin stiprūs, stilingi, skaidrūs magnetai, tinkami tvarkingai ir saugiai rodyti atmintines ar pranešimus ant „Nobo“ stiklo lentos.


Valiklis ir purškiamas valiklis aerozolis. 
Aukščiausios kokybės magnetinis stiklinių lentų valiklis su papildomomis servetėlėmis. Nuvalo rašalą ir purvą nuo stiklinių lentų.


Purškiamas valiklis pašalina nešvarumus ir dėmes nuo lentos. Atkuria originalią lentos paviršiaus išvaizdą. Norėdami išlaikyti švarų lentos paviršių, naudokite kas savaitę.

Naudojimo rinkinys. Patogus „Nobo“ rinkinys, kuriame yra viskas, ko reikia norint efektyviai naudoti „Nobo“ sauso valymo stiklinę lentą. Komplekte stiklinės lentos žymekliai, valiklis, valymo putos, mikropluošto valymo šluostė ir ypač stiprūs magnetai.