Mielas kliente,
Jei nepavyksta prisijungti prie svetainės ir užsisakyti prekių, prašome kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką arba klientų aptarnavimo skyrių telefonu 870070088.
Ačiū, kad esate.

Biuruose praleisdami daugiau nei 100 tūkst. valandų per gyvenimą, galime drąsiai sakyti, kad darbas yra mūsų antrieji namai. Kad juose būtų jauku ir patogu – paverskite savo darbo vietą maloniu kampeliu, į kurį būtų gera sugrįžti. Juk ji gali būti tam tikros tematikos, spalvos arba keičiama pagal metų laikus. Net menkiausia smulkmena ant darbo stalo gali pakelti nuotaiką, o švari ir tvarkinga darbo vieta mažina stresą! Norėdami, kad jums nieko netrūktų, viskas būtų po ranka ir tvarkingai sudėliota – dalijamės mūsų naujienomis bei populiariausiais pasiūlymais. Tikime, kad atrinkti pasiūlymai pagelbės kuriant patogią aplinką ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų!

   
 Staedtler

STAEDTLER naujiena asortimente!

Plunksnakočiai, rašikliai, automatiniai pieštukai bei išsukami rašikliai „Resina“ – išskirtinė elegancija ir modernumas viename.

*STAEDTLER PREMIUM rašiklių pristatymas gali užtrukti apie 2 savaites nuo užsakymo dienos.

 Staedtler
   
 Fellowes

Pirkdami laminavimo aparatą FELLOWES SATURN 3i arba dokumentų naikiklį FELLOWES 60Cs rinkitės DOVANĄ iš 3 spalvų*.

 

*Dovanos rinkinį sudaro ergonominis pelės kilimėlis ir riešų atrama. Galimos komplektų spalvos: balta, juoda arba pilka.

 Fellowes
   
 Fellowes

Apsaugokite savo duomenis su FELLOWES privatu­mo filtrais įsigydami juos su 10 % nuolaida!

 Fellowes
   
 Casio

Viskas suskaičiuojama su CASIO!

 

Rinkitės jums patogiausią iš įvairaus asortimento – nuo stalinio iki mokslinio skaičiuotuvo!

 Casio
   
 Esselte

5 EUR AKROPOLIO dovanų kortelė įsigijusiems LEITZ & RAPID segiklių, skylmušų, sąsagėlių ir kitų priedų už 35 EUR (su PVM)!

 Esselte
   
 Esselte

LEITZ WOW universalios dėžės DOVANŲ perkan­tiems ESSELTE No.1 POWER segtuvus!

 Esselte
   
 Esselte

Perkantiems laminatorių LEITZ OFFICE A4, LEITZ OFFICE A3 arba LEITZ OFFICE PRO A3 – DOVANA nešiojamas garsiakalbis LEITZ WOW!

 Esselte
   
 Pilot

Įsigijusiems 3 vienos spalvos PILOT FRIXION rašiklius arba žymeklius – padovanosime mėlynos spalvos rašiklį arba geltoną žymeklį!

 Pilot
   
 Pilot

Mėlynos spalvos rašiklis DOVANŲ perkantiems PILOT SUPER GRIP G rašiklį!

 Pilot
   
 Apli

 -20 % nuolaida APLI lipnioms etiketėms.

 Apli

 

 

 Apli

Nepraleiskite nei vienos užduoties, svarbios datos ir planuokite patogiai 2018 metus su darbo knygomis!

 Apli

 

 

Visos akcijos ir pasiūlymai galioja perkant mažmeninėmis kainomis. Dovanų kiekis ribotas. Nuolaidos ir pasiūlymai galioja iki 2017.10.31.