Sveiki atvykę namo į švaresnį orą!


LEITZ TruSens™ oro valytuvas su 360 laipsnių DuPont HEPA filtru ir UV sterilizacija. Valytuvas skirtas mažoms patalpoms ir puikiai tinka pašalinti mikroskopines daleles, kurios gali sukelti alergijas, kaip, pavyzdžiui, šienligę. Taip pat – ore esančius virusus ir bakterijas, dulkes, LOJ (Lakius organinius junginius), dujas, naminių gyvūnėlių pleiskanas ir dūmus.

360° laipsnių DuPont™ filtras ir UV lemputė
360° laipsnių DuPont™ HEPA filtras sulaiko teršalus ir LOJ (Lakius organinius junginius ), dujas / kvapus iš visų pusių. UV šviesa naikina mikrobus ir bakterijas, kurios gali patekti į filtrą.


Automatinis / naktinis režimas su oro kokybės indikatoriumi
Integruotas šviesos žiedas vizualiai perspėja apie gerą, vidutinę ar prastą oro kokybę. Naktinis režimas išjungia šviesos funkcijas ir netrukdo ramiam miegui.


„PureDirect“ technologija
„PureDirect“ technologija naudoja du oro srautus, tolygiai paskirstydama orą visame kambaryje.


„SensorPod“ oro kokybės nuotolinis sensorius
Padėtas atokiau nuo oro valytuvo, „SensorPod“ nuotolinis sensorius tikrina oro kokybę visame kambaryje ir optimizuoja švaraus oro tiekimą visoje erdvėje. Automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį, atsižvelgiant į „SensorPod“ oro kokybės rodmenis.


Lengva nešiotis
Oro valytuvą lengva nešioti dėl aptakios, integruotos rankenos. Todėl jis gali būti naudojamas pakaitomis skirtingose patalpose.


Norėdami užsisakyti LEITZ TruSens™ oro valytuvą savo namams, jį rasite čia.