Viskas, ko reikia mokyklai

Iki rugsėjo 1-osios liko jau visai nedaug, tad kviečiame mokslo metams pasiruošti kartu su OFFICEDAY! Asortimente rasite įvairias kanceliarines, kūrybines ir kitas prekes mokyklai, kurios šiemet prisistato herojų pavidalu ir turi neįtikėtinų galių padedančių talentams ir jų rezultatams augti geriausiai.

Norėdami palengvinti ir pagreitinti apispirkimo procesą - visą mokyklinių prekių asortimentą suskirstėme aktualiausiomis kategorijomis, kad surastumėte tai kas Jūsų vaikams yra reikalingiausia. Šių mokslo metų sezone gausu naujienų, tad kviečiame pasižvalgyti!

Apsiperkant el. parduotuvėje nemokamas pristatymas fiziniams asmenims nuo 35 € su PVM. O norintys apsilankyti ir fizinėse parduotuvėse, jų adresus rasite čia.

 • SEZONO NAUJIENOS

  Naujienos užkariauja mūsų asortimentą! Kviečiame pasižvalgyti ir mokyklinį krepšelį pasipildyti išskirtinėmis prekėmis.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • KUPRINĖS IR PRIEDAI

  Skirtingų dizainų, ergonomiškos, lengvos, talpios kuprinės net ir išrankiausiems moksleiviams!

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PLUNKSNAKOČIAI

  Plunksnakotis - viena iš svarbiausių prekių, lydinčių moksleivius pirmuosius mokslo metus. Tvirti, ergonomiški, kokybiški, tinkantys tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams – tokie plunksnakočiai slepiasi mūsų asortimente!

  Žiūrėti pasiūlymą
 • SĄSIUVINIAI IR KITOS POPIERIAUS PREKĖS

  Mūsų asortimente rasite kokybiškus, storesnių lapų sąsiuvinius, tad rašomas tekstas nepersišvies, o viršelis išvengs ryškių defektų.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • PIEŠIMO PRIEMONĖS

  Ryškios spalvos, maloni priemonių tekstūra, didelis pasirinkimas įkvėps pasinerti į kūrybos ir fantazijos pasaulį.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • KŪRYBINĖS - LIPDYMO PRIEMONĖS

  Lipdymo priemonės lavina vaikų motoriką, skatina kūrybiškumą. Mūsų asortimente rasite įvairius plastilino rinkinius, molį, modeliną, įrankius ir priedus nekenksmingus vaikams.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • MOKSLINIAI IR SPALVOTI SKAIČIUOTUVAI

  Reikalingiausias įrankis matematikos, fizikos ar chemijos pamokose. Įvairūs modeliai, ryškios spalvos, daugybė funkcijų pagal kiekvienos pamokos poreikį.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • APLINKAI DRAUGIŠKOS PREKĖS

  Prisidėkite prie gamtos puoselėjimo! Sąsiuviniai pagaminti iš perdirbto popieriaus, liniuotės iš perdirbto medžio, spalvoti pieštukai, flomasteriai ir dar daug daugiau aplinkai draugiškų priemonių.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • KITOS MOKYKLINĖS PREKĖS

  Knygų ir sąsiuvinių aplankalai, liniuotės, trintukai, drožtukai, skriestuvai ir dar daugiau dažnai pamirštamų, bet reikalingų smulkmenų.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • MOKYTOJAI, MOKINIAI IR TĖVELIAI REKOMENDUOJA

  Tikros rekomendacijos ir mylimiausios jūsų prekės. Atraskite tinkamiausius rašiklius, sąsiuvinius ir kitas kūrybos bei braižybos priemones!

  Žiūrėti pasiūlymą