Viskas, ko reikia mokyklai

Rugsėjo 1-oji jau čia pat, todėl kviečiame Jus ruoštis mokyklai kartu su „Officeday“! Mūsų asortimente rasite visas reikalingas kanceliarines, kūrybines ir kitas prekes mokyklai, kurios padės talentams ir jų rezultatams augti geriausiai.

Norėdami palengvinti ir pagreitinti apispirkimo procesą - visą mokyklinių prekių asortimentą suskirstėme aktualiausiomis kategorijomis: nuo kuprinių, rašymo priemonių iki antibakterinių prekių, kad surastumėte tai kas Jūsų vaikams yra reikalingiausia. Šių mokslo metų sezone gausu naujienų, tad kviečiame pasidairyti!

Apsiperkant el. parduotuvėje nemokamas pristatymas fiziniams asmenims nuo 35 EUR su PVM. O norinčius apsilankyti ir fizinėse parduotuvėse, jų adresus rasite čia.

 • Mokyklinių sąsiuvinių naujienos pradinukams

  Sąsiuvinis yra viena iš svarbiausių mokyklinių priemonių, kurioje nugula pirmosios išmoktos raidės, skaičiai, o vėliau ir smagios bei spalvingos istorijos apie vasaros atostogas ar kitus nuotykius. 

  Tvirtesni, storesnio popieriaus, ryškių linijų ir langelių bei akį traukiančių viršelių „Officeday“ sąsiuviniai pradinių klasių moksleiviams yra puikus pasirinkimas! Šiuose sąsiuvinių lapuose dar tik pradedantieji rašytojai turės puikią progą tobulinti savo rašymo techniką.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Mokytojai, tėvai ir mokiniai rekomenduoja

  Kviečiame Jus susipažinti su mokytojų, tėvų ir mokinių mėgstamiausiomis bei populiariausiomis mokyklinėmis prekėmis.


  Žiūrėti pasiūlymą
 • Kuprinės ir priedai

  „Officeday“ siūlomos kuprinės yra įvairiausių spalvų, formų bei puoštos akies nerėžiančiais ornamentais ir detalėmis, todėl bus tinkamos tiek pradinių, tiek ir pagrindinių klasių moksleiviams.

  Pradinių klasių moksleiviams rasite ir jau paruoštus mokyklinių kuprinių komplektus. Komplekte ne tik kuprinė bet ir užpildytas penalas, pieštukinė, sportinis krepšys ir dėklas sąsiuviniams. Komplete esanti kuprinė suteiks trigubą komfortą: anatomiškai suprojektuota, orui laidi ir kietinta kuprinės nugara su tinkleliu.  

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Plunksnakočiai

  Vokiška kokybė, ergonomiška guminė laikymo zona, sustiprinto plieno plunksna, tinka ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams! Kas? Taip, teisingai - plunksnakotis - viena iš svarbiausių prekių, lydinčių moksleivius pirmuosius mokslo metus.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Piešimo priemonės

  Šiais metais piešimo asortimente gausu pastelinių naujienų, kurios įkvepia kurti ir pažadina vaikų vaizduotę.

  ĮDOMU: piešinys - darbo rezultatas, kuriuo vaikas didžiuojasi, todėl svarbu, kad tai būtų pastebėta ir įvertinta. Drauge su savo vaiku išrinkite gražiausius piešinius ir pakabinkite juos namuose ant sienų ar šaldytuvo.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Moksliniai ir spalvoti skaičiuotuvai

  Būkite pasiruošę naujoms matematinėms užduotims su moksliniais bei spalvotais skaičiuotuvais!

  CASIO moksliniai skaičiuotuvai atitinka valstybinių egzaminų reikalavimus ir jais leidžiama naudotis valstybinių egzaminų metu.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Popierius ir popieriaus produktai

  Viskas nuo balto piešimo popieriaus iki spalvoto.

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Aplinkai draugiškos prekės

  „Officeday“ skatina tėvelius bei vaikus rinktis tvarius produktus ir mažinti taršą. Todėl asortimente siūlome ieškoti mokyklinių piešimo, matavimo, rašymo prekių iš perdirbtų laikraščių ir medienos.

  ĮDOMU: perdirbus vieną toną popieriaus, išsaugoma net 17 medžių. 

  Žiūrėti pasiūlymą
 • Antibakterinės prekės

  Kad prasidėję mokslo metai ir pakili nuotaika tęstųsi saugiai ir ilgai, rekomenduojame pasirūpinti antibakteriniais flomasteriais, rašymo lentomis, drėgnomis dezinfekcinėmis servetėlėmis ir kitomis apsaugos priemonėmis. 

  Žiūrėti pasiūlymą