WOW požiūris į darbą: sveiki atvykę į modernią ir spalvingą darbo aplinką!

Monotoniškai ar pilkai nuspalvintas biuro gyvenimas jau praeitis - naudodami tinkamas spalvas prie savo stalo namuose ar biure, galite sukurti tinkamą aplinką produktyviam darbui. Spalvos turi įtakos ne tik mūsų savijautai - jos taip pat, teigiamai veikia mūsų darbą. Taigi, pertvarkykite savo darbo erdvę stilingais biuro gaminiais, atspindinčiais jūsų asmenybę ir dirbkite labiau atsipalaidavę.


Sėkmingų žmonių paslaptis - struktūrizuota ir tvarkinga darbo vieta! Protingos daiktų laikymo priemonės ir stilingi biuro aksesuarai padeda sukurti gerą atmosferą, tad nesiblaškydami galite sugalvoti geriausias savo darbo idėjas. Norėdami lengviau rasti savo dokumentus ar daiktus, naudokite skirtingus daiktų laikymo priemonių spalvų derinius.

Paverskite darbo aplinką savo asmenine oaze, kurioje jūs jaučiatės patogiai. Kas sako, kad jūsų darbo vieta negali būti linksma ar stilinga.


Palaikykite savo kūno komfortą ir padidinkite produktyvumą darbe ir už jo ribų. Pakeiskite biuro rutiną naudodami „Leitz Ergo WOW“ produktus. Pasiekite tobulą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą su ryškiomis spalvomis ir taisyklinga laikysena prie stalo. Ergo WOW produktai skatina sveiką kraujotaką, ergonomišką darbo prie kompiuterio padėtį.


Su praktiškomis „Leitz“ dėžutėmis tvarkymas ir saugojimas dar niekada nebuvo toks paprastas ne tik biure, bet ir namuose. Iš maistui saugių medžiagų pagamintos „Leitz Mybox“ dėžutės tiks bet kuriai virtuvei ar posėdžių salei - idealiai tinka kavos kapsulių, vaisių, sausainių ir užkandžių laikymui. Pagaminti iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, išryškina kambarį šiuolaikišku dviejų spalvų tandemu. Akį traukiantis efektas garantuotas!Lankstumas naudojant WOW faktorių

Elegantiškas biurui ir namams tinkantis dizainas išorėje, tvirtas kartonas viduje. Kurkite saugojimo sprendimus tada, kai jums to reikia, naudodamiesi sulankstomu „Click & Store“ asortimentu.

Leitz „Click & Store“ saugojimo sprendimai, gerai atrodo ir yra pritaikyti jūsų poreikiams. Šiuolaikinio dizaino kolekcija siūlo jums įvairių matmenų dėžutes daiktų/dokumentų saugojimui. Puikiai tinka bet kokiam daiktų dydžiui, kurį norite laikyti.