MOKYKLINĖS PREKĖS

Naujas mokyklinių prekių sezonas tampa iššūkiu ne tik pirmokų, tačiau ir vyresniųjų klasių tėvams – kaip nepasiklysti tarp šimtų kuprinių, sąsiuvinių ir liniuočių? Jau daugiau kaip 20 metų kasmet į OFFICEDAY parduotuves atvyksta mokyklinės prekės, kurios nuo liepos vidurio iki pat rugsėjo pabaigos laukia savo mažųjų klientų su tėveliais. Kasmet OFFICEDAY komanda pasiūlo naujas mokyklines prekes , kurios kaip mat užkariauja mažųjų širdis ir užtikrina ramybę tėvams, nes visos prekės mokyklai yra kokybiškos ir saugios. 

Tėveliai mokyklines priemones įsigija dviem būdais: vieni apsipirkdami OFFICEDAY jau ne pirmus metus renkasi mokyklos reikmenis internetu, nes išsamūs aprašymai ir rekomendacijos gelbsti renkantis svarbiausias mokyklines prekes vaikams, kiti – keliauja į fizines parduotuves. Parduotuvėse, ypatingai tie tėveliai, kurie mokslo metams kartu su savo atžalomis ruošiasi pirmą kartą, gauna visą reikalingą informaciją iš aptarnaujančio personalo, kuris rekomenduoja aktualiausias priemones mokyklai. 

Būtent mūsų asortimente rasite vokiškas mokyklines kuprines vaikams, kurios atitinka visus Vokietijos griežčiausius mokyklinių kuprinių standartus: ergonominės medžiagos, pakietinta nugarėle, su atšvaitais, sveriančios iki 800 gramų, lengvai valomos ir prižiūrimps, „augančios“ kartu su vaiku. Šių mokyklinių kuprinių stilius nerėžiantis akies, todėl greitai nepabos. 

Taip pat svarbu nepamiršti kitų daiktų kuprinės viduje keliaujančių kartu su jūsų atžala į mokyklą: penalas derantis prie kuprinės, sąsiuviniai storais lapais, rašiklis bei plunksnakotis, nedžiūstantys flomasteriai ir aplankai sąsiuviniams, knygoms. 

Nebūtina keliauti į mokyklinių prekių mugę ir stovėti ilgiausiose eilėse – užsukite į OFFICEDAY, kur rasite viską savo jauniesiems talentams!