MOKYKLINĖS PREKĖS

Kiekviena rugsėjo 1-oji tampa iššūkiu ne tik pirmokų, tačiau ir vyresniųjų klasių moksleivių tėvams – kaip nepasiklysti tarp šimtų akį traukiančių mokyklinių kuprinių, sąsiųvinių, tušinukų, braižybos reikmenų, ugdymo ir kūrybinių priemonių? Kasmet, jau daugiau nei 20 metų, į mūsų parduotuves atvyksta naujos kolekcijos mokyklinės prekės, kurios lentynose nuo liepos vidurio iki pat rugsėjo pabaigos laukia moksleivių ir jų tėvelių. Mūsų įmonės pirkimų komanda pasirūpina, jog kiekvienais metais prekės mokyklai iš tiekėjų būtų unikalios, ergonomiškos bei žaismingo dizaino.

Mokyklinės kuprinės

Būtent mūsų asortimente rasite vokiškas mokyklines kuprines vaikams, kurios atitinka visus griežčiausius Vokietijos mokyklinių kuprinių standartus: ergonominės medžiagos, pakietinta nugarėle, su atšvaitais, sveriančios iki 800 gramų, lengvai valomos ir prižiūrimos, su reguliuojamais diržais ir „augančios“ kartu su vaiku.

Mokyklinės prekės internetu

Be kuprinės svarbūs ir kiti mokykliniai reikmenys keliaujantys su vaiku į mokyklą: penalas derantis prie kuprinės, sąsiuviniai tvirtais ir rašalo nepraleidžiančiais lapais, rašiklis ar plunksnakotis, nedžiūstantys flomasteriai ir aplankai sąsiuviniams, knygoms. Visas būtiniausias priemones rasite fizinėse parduotuvėse visoje Lietuvoje bei elektroninėje parduotuvėje. Užsisakius prekių internetu už daugiau nei 54, 45 Eur su PVM, kurjerio pristatymas nemokamas.

Kiekvienais metais artėjant rugsėjo 1-ąjai, mokyklinės prekės internetu parduodamos su specialia, tam tikrai kategorijai taikoma akcija.

Paroda MOKYKLA

Kaip įmanoma dažniau dalyvaujame mokyklinėse parodose, kur sukviečiame savo srities profesionalus ir lankytojus supažindiname su naujausiais produktais bei sprendimais, kad kiekviena diena mokykloje būtų lengva bei patogi ne tik moksleiviams, bet ir pedagogams.

Parodų metu mokinių tėvams patariame kaip teisingai išsirinkti kuprinę, kurie plunksnakočiai tinkamiausi rašyti pirmoms raidėms, kokie skaičiuotuvai yra nepakeičiami pagalbininkai egzaminų metu. Švietimo centrų atstovams bei neabejingiems žinioms pasakojame apie mokymosi naujoves, kaip atrodys ateities mokykla, pristatome „Microsoft“ ir „Microsoft O365“ sprendimus bei daugelį kitų inovatyvių technologijų.