Flomasteriai

Prekių filtras


„Officeday“ prekių asortimente yra tik kruopščiai atrinktos kanceliarinės prekės. Visos kanceliarinių prekių kategorije esančios piešimo priemonės: flomasteriai, kreidelės, vaškinės kreidutės, guašas, akvarelė – yra saugios ir sukurtos specialiai vaikams. Kiekvieno džiaugsmui, asortimente rasite flomasterių ir kitų priemonių, kurios pagamintos vandens pagrindu ir yra pripildytos nuplaunamu rašalu. Išsitepus odą, drabužius ar kuprinę, nuplauti ir dėmes pašalinti bus itin lengva.  

Asortimentas

Flomasteriai pritaikyti visų jaunųjų telentų poreikiams, todėl prireikus įsigyti galite nuo 6 iki 24 vnt. reikalingų skirtingų spalvų rinkinį. Vaikų kūrybą stiprins ir tai, jog daugumoje komplektų yra specialūs flomasteriai su skirtingų storių antgaliais, kurie padeda sklandžiai piešti plonas ir storas linijas. Vyresnių klasių moksleiviai, studentai ruošdamiesi egzaminams ar darbų pristatytams bei bet kuris vyresnis asmuo, atras spalvotus tekstų žymeklius, kuriais galima tiek piešti, tiek rašyti ant įvairių paviršių. Taip pat jie yra pildomi rašalu, kuriam pasibaigus žymeklio nebūtina išmesti, tereikia jį pripildyti nauju.

Renkantis net ir paprasčiausias prekes, svarbu atkreipti dėmesį į smulkiausias detales. Patogus ir ergonomiškas tušinukas, pieštukas ar flomasteris gali nulemti rašymo kokybę bei turėti įtakos sveikatai.

Biuro ir kanceliarinės prekės internetu

Tiek kanceliarinės priemonės, tiek kitos internetu pasiekiamos prekės yra pristatomos per kurjerį į biurą ar į namus. Apsiperkant internetu, prekės pristatomos darbo dienomis visoje Lietuvoje. Norinčius asortimentą apžiūrėti gyvai, o vienas ar kitas prekes pasimatuoti, kviečiame atvykti į „Officeday“ biuro ir mokyklinių prekių fizines parduotuves, esančias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Utenoje bei Šiauliuose. Mes jau daugiau nei 20 m. rūpinamės, kad kad biurai, mokymo įstaigos, moksleiviai turėtų platų ir kokybišką produktų pasirinkimą, kuris būtų pasiekiamas lengvai ir greitai, atsižvelgiant į klientų poreikius.