Plunksnakočiai

Prekių filtras


Kiekvienas ieškantis mokyklinių prekių, jas visas ras „Officeday“ asortimente: nuo parkerio pirmokui iki kitų smulkiausių kanceliarinių prekių, skirtų mokyklai. Jau nuo pat pirmųjų mokyklos klasių – parkeris yra viena iš pagrindinių priemonių moksleiviui. Todėl renkantis rašymo priemonę labai svarbu atkreipti dėmesį į plunksnakočio laikymo zoną, kuri turėtų būti ergonomiška, patogi laikyti ir nenuspaustų pirštų bei į plunksną, nuo kurios priklausys rašymo kokybė. Rašalinis parkeris gali turėti įvairias plunksnas tiek smailias, tiek ir plačias. Remiantis šių dienų tendencijomis populiaresnis ir labiau naudojamas plunksnakotis, kurio plunksna – smaili. Taip yra todėl, kad smailesnė plunksna yra lankstesnė, o smailaus galiuko pagalba vaikams rašymas tampa dar patogesnis.

Rašalinis parkeris kairiarankiams

Net apie 10 % vaikų yra kairiarankiai, todėl nedarykite klaidos ir kairia ranka rašantiems vaikams pirkite specialiai jų patogumui pritaikytą rašymo priemonę. Kairiarankiams skirtos rašiklių plunksnos pakreiptos šiek tiek kitu kampu, kad lengviau lietųsi rašalas. Tam, kad plunksnakotis nelietų rašalo svarbi ne tik paties rašiklio kokybė bei naudojamos kapsulės, bet ir sąsiųvinių lapų ar popieriaus kokybė, ant kurio rašoma. Kad jūsų vaikui būtų lengviau išsirinkti tinkamą parkerį patogiam rašymui rekomenduojame ir prieš įsigijimą kviečiame atvykti išbandyti rašymo priemonę į „Officeday“ fizinę parduotuvę, esančią jūsų mieste. Mūsų parduotuves rasite beveik visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje, Biržuose, Mažeikiuose, Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Jurbarke, Gargžduose, Tauragėje, Kupiškyje, Šilutėje ir Raseiniuose.

Tiek fizinėje, tiek internetinėje „Officeday“ parduotuvėje rasite įvairiausių ir jums gerai žinomų prekinių ženklų bei dizainų rašalinių parkerių. Plunksnakočių kainos gali svyruoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų, tačiau moksleiviams tikrai rasite puikios kokybės rašiklių ir vos už keliolika eurų.