Penalai

Prekių filtras


Penalas, kaip ir kuprinė, viena svarbiausių mokyklinių prekių ruošiantis naujam mokykliniam sezonui. Jame vaikai saugiai laiko savo mylimiausius tušinukus, plunksnakočius, flomasterius, paprastus ir spalvotus pieštukus, trintukus ir kitas kanceliarines priemones. Būtent dėl to, norint sutalpinti visus reikalingus mokyklinius reikmenis itin aktualus dvigubas ar trigubas penalas, kuriame daugiau nei vienas skyrius.

Dizainas

Mūsų asortimente rasite įvairaus dizaino, formų, spalvų bei margintų raštais penalų. Kiekvienas moksleivis turi savotišką stilių pagal kurį renkasi penalinę. Vaikų akis labiausiai traukia išskirtinės ir įdomios formos bei spalvos. Pradinių klasių moksleiviams reikalingi forminiai penalai, kurie yra kieti ir patvarūs bei į kuriuos telpa visos reikalingos kanceliarinės priemonės. Vyresnių klasių moksleiviai, dažnu atveju, labiau mėgsta ir renkasi laisvesnio stiliaus penalines, kurios yra ne tokios talpios, tačiau įdomesnių formų bei raštų.

ZIPIT mokyklinių aksesuarų kolekcija

„Officeday“ abstu penalų vaikams ir kitų prekių mokyklai, tačiau charizmatiškus ZIPIT monstriukus, jūsų vaikai pamils iš pirmo žvilgsnio. Didelės jų akys bei po užtrauktuku paslėptos burnos suteikia jiems savitą vaizdą, o keletas pridėtų plaukų ar vienaragio ragas kelia dar didesnę šypseną, todėl kiekvienas mokyklinukas pasirinks sau artimiausią kompanioną rašiklių, priešpiečių, kišenpinigių, raktų ar net ausinukų laikymui. Ir kuprinės, ir penalai itin lengvai skalbiami, todėl pirkiniu jūsų vaikas džiaugsis ne vienus metus.

Kolekcijoje daugybė skirtingų kuprinių modelių, priešpiečių dėžučių, penalų ir mini piniginių, kas tinka bei patinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Šie mokykliniai aksesuarai jau užkariavo daugiau kaip 30 pasaulio šalių vaikų ir tėvų širdis, na, o gamintojas prekėms suteikia viso gyvenimo garantiją.

Gausiame „Officeday“ kanceliarinių prekių asortimente kiekvienas moksleivis atras sau patinkantį ir mielą penalą.