Sąsiuviniai

Prekių filtras


Sąsiuvinis yra viena iš svarbiausių priemonių mokyklai, kuri padeda moksleiviams pasižymėti reikalingą ir svarbią informaciją pamokų metu. „Officeday“ rasite įvairiausių sąsiuvinių mokyklai – linijomis ar langeliais, pradinukams ar vyresnių klasių moksleiviams, paprastus ar mokomuosius su specialiomis formulėmis, minkštu ar kietu viršeliu, klijuotų ar susegtų spyrale šone ar viršuje, nuo 12 iki 200 lapų apimties.

Pirmos ir antros klasės moksleiviams sąsiuviniai yra specialiai gaminami didesniais langeliais bei platesniais tarpais tarp linijų, kad mokantis rašyti pirmąsias raides bei pažinus skaičius apskaičiuoti tam tikras formules būtų itin patogu ir lengva. Ne ką mažiau pradinukams mokykloje aktualus yra piešimo, akvarelės ar muzikos sąsiuvinis, padėsiantis tvirčiau žengti žingnius menų pasaulyje.

Formulių ir taisyklių sąsiuviniai

„Officeday“ asortimente ne tik paprasti sąsiuviniai, kurie skirti reikalingos informacijos užsirašymui, bet ir specialūs sąsiuviniai su tam tikrų mokomųjų dalykų formulėmis ar taisyklėmis. Pavyzdžiui, 5-12 klasių moksleiviams rasite chemijos, fizikos, biologijos, matematikos sąsiuvinius su šių dalykų formulėmis, kurios pravers sprendžiant uždavinius, o mokiniai formules įsisavins greičiau. Taip pat vaiko ugdymui pasitarnaus ir bus naudingi lietuvių, anglų ir rusų kalbos taisyklių sąsiuviniai.

Dizainas

Jūsų akis patrauks itin platus prekių dizaino pasirinkimas. Parduotuvių lentynose rasite aibę sąsiuvinių su įvairiais viršeliais: vienspalviai, raštais numarginti ar su populiariausiais animacinių filmų herojais. Kiekvienas sąsiuvinis gali būti derinamas prie kuprinės ar bet kurios kitos mokyklinės prekės dizaino.