Aplankai

Prekių filtras


Norint išsaugoti sąsiuvinių ir knygų viršelius, neužtenka tikėtis, kad viršeliai nenusitrins ir neišsiteps nešiojami kuprinėje su kitomis knygomis bei kanceliarinėmis priemonėmis. Tam reikalingi aplankalai. Jie dažniausiai naudojami, kaip apsaugos priemonė, tačiau gali tapti ir papildoma dekoracijos detale. Norintiems pasipuošti knygų ar sąsiuvinių viršelius ant aplankalo nebus gaila klijuoti aplikacinius lipdukus, kurie praskaidrins nuotaiką.

Aplankalai knygoms, dokumentams ir pratybų sąsiuviniams

Aplankas viena iš svarbiausių prekių mokyklai. Tausojant knygas, kaip mokyklinį turtą, mokiniai privalo jomis rūpintis, kad šių viršeliai liktų švarūs, nesusibraižę, o puslapių kampai nesuplyšę ir nesusilamdę. Todėl rinkdamiesi mokyklines prekes nepamirškite įsigyti aplankų.

Atkreipkite dėmesį, jog vienų rūšių aplankalai knygoms ir pratybų sąsiuviniams skirti pradinių klasių moksleiviams, kiti naudojami vyresnėse klasėse. Prie kiekvienų aplankalų aprašymo rasite tiksliai nurodytą klasę, kuriai ši prekė yra tinkama. Taip pat svarbus faktorius ne tik tinkami matmenys, bet ir kokybė, todėl rinkitės storesnius aplankalus. „Officeday“ asortimente rasite tiek visiškai skaidrius aplankus, tiek aplankus su spalvotais atvartų krašteliais.

Lipni plėvelė knygoms

Lipni plėvelė, kaip ir aplankas, taip pat gali būti puiki apsaugos priemonė knygų viršeliams. Plėvelė yra permatoma, lengvai atsilupa nuo popieriaus ir prisiklijuoja prie bet kokio paviršiaus, todėl idealiai tinka knygoms, dokumentams ar net žemėlapiams aplenkti. „Officeday“ asortimente rasite visų reikiamų matmenų. 

„Officeday“ kliento kortelė

Turėdami kliento kortelę gausite pastovią nuolaidą įvairioms prekių grupėms mūsų asortimente. Be suteikiamos nuolaidos, kiekvieną mėnesį jūsų lauks ir išskirtiniai pasiūlymai. Kliento kortelę dovanojame, jeigu apsiperkate „Officeday“ parduotuvėje už 28,96 Eur ir daugiau bei užpildote anketą. Gauti kortelę dovanų galite ir pateikę kelis čekius kartu, kurių bendra suma siekia 28,96 Eur. Norintiems nusipirkti kortelę – įprastinė kaina 1,45 Eur.