Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – pirmasis įspūdis apie jus ir jūsų įmonę. Norint sudaryti gerą įspūdį, vizitinės kortelės turi būti vizualiai patrauklios ir kokybiškai atspausdintos. Vizitinės kortelės gali būti įvairaus dizaino, medžiagos, spalvų ar net formų. Tik išsirinkite jums patraukliausią variantą. Vizitinės kortelės gali būti pagamintos skaitmeniniu, ofsetiniu ar šilkografijos būdu.

  • Skaitmeniniu būdu atspausdintos vizitinės kortelės

Pagrindinis skaitmeninės spaudos privalumas yra galimybė greitai atspausdinti vizitines korteles. Šios vizitinės kortelės spalvingumas neturi įtakos kainai. Aukštos kokybės. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vizitinių vienam kontaktui.

  • Ofsetiniu būdu atspausdintos vizitinės kortelės

Ofsetinis metodas naudojamas spausdinti dideliems kiekiams (nuo 1000 vnt.). tai visiškai spalvotas spausdinimo metodas, išgaunantis visą spalvų paletę ir pustonius.

  • Šilkografijos būdu atspausdintos vizitinės kortelės

Šilkografija yra tinkamiausia nedidelio kiekio gamybai. Ji leidžia išgauti išraiškingas ir šviesesnes spalvas. Technologijos vizualiniai efektai – įspaudas, atskirų elementų lakavimas. Papildomai galima atlikti pjovimą, reljefinį įspaudą, UV lakavimą.

Vokai

Vokai yra jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Jie gali būti pagaminti naudojant ofsetinį, skaitmeninį ar šilkografijos būdą. Mes galime pasiūlyti platų formatų ir spalvų pasirinkimą naudojant jūsų įmonės informacija ir logotipą. Ant vokų galime atspausdinti bet kokį originalų dizainą, kuris patrauktų laiško gavėjo dėmesį. Vokai gali būti spausdinami iš vienos arba abiejų pusių. Populiariausi prekiniai ženklai yra POSTAC, POSTFIX, POSTSEC. Vokai gali turėti skaidrų langelį arba būti be jo.

Minimalūs užsakymo kiekiai: 500 vnt. (E4 ir C4 formato) ir 1000 vnt.

Blankai ir blankų spausdinimas

Dokumentų formos įmonėse yra naudojamos kiekvieną dieną. Todėl naudodami firminius blankus kursite solidų ir savo unikalų įmonės įvaizdį. Dokumentų formos yra naudojamos oficialiems laiškams, važtaraščiams, sąskaitoms-faktūroms ir kitokiems dokumentams. Blankai gali būti spausdinami ofsetinėmis arba skaitmeninėmis spausdinimo technologijomis. Dažniausiai blankai yra spausdinami ant padengto popieriaus, kurio svoris 80-130 m2. Įmonių blankai. Skyrių blankai (įvairios pildymui skirtos formos, užsakymų formos). Blankai yra spausdinami ant aukštos kokybės biuro popieriaus. Norintiems apsaugoti gamtą, mes siūlome perdirbtą popierių. Mes galime sukurti jums naują ir išskirtinį dizainą.

Bukletai, brošiūros, plakatai, skrajutės

Šie produktai skirti ne tik reklamuoti, bet ir informuoti. Dažniausiai tokius reklaminius pranešimus pačius pirmus pastebi jūsų potencialūs klientai. Labai svarbu kokybiškai atspausdinti tokius produktus, norint sukurti gerą įmonės įvaizdį.

Užrašų knygelės, darbo knygos, kalendoriai

Dienos planai, susitikimai, komandiruotės, ataskaitos, svarbūs kontaktai – užrašų knygelės, darbo knygos ir kalendoriai yra nepakeičiama pagalba kiekvieną darbo dieną biure. Mes siūlome sukurti individualų dizainą jūsų darbo knygoms.

Lipdukai, iškilūs (polimeriniai) lipdukai, etiketės

Siūlome įvairias etikečių rūšis – sukarpytas arba pateiktas ritinyje, matines arba blizgias, atspausdintas ant skaidraus arba balto fono. Lipdukai gali būti įvairių dydžių ir formų.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, galima pasirinkti skirtingą spausdinimo technologiją (ofsetinė, skaitmeninė spaudos arba šilkografija).