Mielas kliente,
Jei nepavyksta prisijungti prie svetainės ir užsisakyti prekių, prašome kreiptis į Jus aptarnaujantį vadybininką arba klientų aptarnavimo skyrių telefonu 870070088.
Ačiū, kad esate.

Modernus biuras neįsivaizduojamas be reklaminių priemonių. Tai ne tik puikus būdas sukurti solidžios įmonės įvaizdį, bet reklaminės spaudos dėka jus lengviau atpažins ir įsimins. Mes galime jums pagaminti: vizitines korteles, vokus, firminius blankus, lipdukus, etiketes, bloknotus, brošiūras, kalendorius ir visą kitą jums reikalingą medžiagą. Jeigu jūs turite savo viziją, stilių, paruoštą medžiagą – mes padėsime jums tai įgyvendinti. Jeigu jums reikia sukurti naują dizainą – mes galime padėti jūsų mintis realizuoti pasiūlant idėjas, kurios yra susijusios su turimais norais ir lūkesčiais. Taip pat padėsime pasirinkti tinkamą medžiagą, spausdinimo technologiją ir rasti geriausią santykį tarp kainos ir kokybės.

Viską, ko jums reikia, pristatysime į jūsų biurą.

Užpildykite užklausą ir su jumis susisieksime arba atsiųskite savo pageidavimus mums el. paštu galerija@officeday.lt  ar skambinkite tel. 85 278 5400; 8 700 70088.