Liniuotės

Prekių filtras


„Officeday“ asortimentas pasižymi prekių gausa, įvairove ir kokybe. Aktyvi mūsų pirkimų komanda vyksta į parodas, gamyklas, kur gali stebėti prekių gamybos procesus, tam, kad savo klientams pateiktume tik inovatyviausius biuro ir mokyklinių prekių sprendimus. Įsigyti reikalingų kanceliarinių prekių galite ne tik mūsų internetinėje parduotuvėje, bet ir fizinėse „Officeday“ parduotuvėse, esančiose beveik visuose Lietuvos miestuose, kur mūsų darbuotojai suteiks jums profesionalią konsultaciją bei padės išsirinkti reikiamas prekes. Mūsų fizinių parduotuvių sąrašą rasite čia.

Liniuotė mokyklai

Svarbiausių mokyklinių prekių sąraše ne tik mokyklinė kuprinė, penalas, rašiklis, sąsiuvinys, bet ir liniuotė, kuri įprastai naudojama matematikos pamokose, tačiau tai gali būti reikalingas įrankis ir kitose pamokose, pavyzdžiui, fizikos ar dailės. Liniuočių ilgiai ir formos būna įvairiausios, tad svarbu pasirinkti labiausiai poreikius atinkančią liniuotę. Pradinukams pakaktų ir trumpos, tiesios, 10 centimetrų liniuotės, o vyresniųjų klasių moksleiviams reikėtų rinktis ilgesnę, ne tik tiesią bet ir trikampio formos liniuotę, kuri naudojama įvairiems bražyniams braižyti. Paprastai liniuotė gaminama iš plastiko ar medžio, rečiau iš metalo.

Rinktis reikalingas mokyklines prekes rekomenduojame atsakingai ir kviečiame pirmą kartą apžiūrėti jas fizinėse parduotuvėse, kuriose gyvai galėsite įvertinti prekių kokybę bei rūpimais klausimais pasikonsultuosite su parduotuvės darbuotojais.

Lojalumo programa

Mums rūpi kiekvienas mūsų klientas, todėl neturintiems siūlome įsigyti „Officeday“ kliento kortelę su kuria turėsite pastovią nuolaidą įvairioms prekių grupėms ir išskirtiniams pasiūlymams kiekvieną mėnesį. Apsiperkantiems mūsų fizinėse parduotuvėse už 28,96 Eur ir daugiau kliento kortelę dovanojame.

Mūsų prekybos vietose nuolaidos prekėms ir paslaugoms suteikiamos ne tik su „Officeday“ kliento kortele, bet ir su mūsų partnerių kortelėmis: OMNI ID, ISIC tarptautiniu studento, mokinio ar mokytojo pažymėjimu bei DAILY CARD.