Tušinukai

Prekių filtras


Dažnas moksleivis jau baigęs pradines klases plunksnakotį iškeičia į tušinuką, kuris kiek patogesnis ir lengvesnis. Todėl siūlome pasidairyti po itin platų tušinukų moksleiviams asortimentą, kuriame ne tik geliniai ir spalvoti tušinukai, tušinukų rinkiniai, bet ir proginiai tušinukai, kurie gali tapti puikia dovana.
 
Geliniai tušinukai

Tušinukai, kuriuose naudojamas spalvotas gelis sklandžiai rašo ir greitai džiūsta, todėl tiks tiek dailės pamokose ryškiems piešiniams ir iliustracijoms, tiek matematikos pamokose braižant formas.

Gelinis rašiklis, kurio rašalas pagamintas vandens pagrindu yra neblunkantis ir atsparus vandeniui, todėl net mokytojams gali tapti puikia priemone taisant moksleivių darbus ar rašant ant svarbių dokumentų.

Spalvoti tušinukai

Mėgstantiems tekste pasižymėti svarbius žodžius ar sakinius, patariame įsigyti spalvotų rašiklių rinkinį, kuriame rasite bent kelias skirtingas spalvas. Taip nepamiršite svarbių minčių bei idėjas prikelsite gyvenimui. Patikimų gamintojų tušinukai turi nelygią ar ergonomišką guminę tribriaunio formos laikymo zoną, kuri sumažina rankos nuovargį rašant.

Ekologiški tušinukai

Prekyboje itin populiarėja rašikliai iš perdirbtų medžiagų: popieriaus ir plastiko. Pas mus rasite net kelis PILOT gelinius bei spalvotus rašiklius, kurių originalus dizainas kaip vandens buteliuko. Rašiklių korpusas plastikinis, o perdirbimas iš plastikinio buteliuko net 89%.

Renkantis tušinuką atkreipkite dėmesį ar turėsite galimybę keisti jo šerdelę, kurią išnaudojus neprireiks dažnai keisti pačios kanceliarinės prekės. Kaskart pakeisdami tik šerdelę ne tik sutaupysite, bet ir išsaugosite aplinką. Kruopščiai atrinktomis prekėmis, siekiame garantuoti jums aukštą jų kokybę ir patrauklias kainas, o lengvesniam pasiekiamumui iš viso turime 18 fizinių parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje, Biržuose, Mažeikiuose, Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Jurbarke, Gargžduose, Tauragėje, Kupiškyje, Šilutėje ir Raseiniuose. Mūsų parduotuvėse apsiperka ir norimas priemones randa tiek fiziniai, tiek verslo klientai.